13. deň: Evakuácia Mariupoľu sa pre ruskú paľbu nepodarila. Rusi opäť sľubujú pokoj zbraní
"Mierová misia" na Ukrajine, je niečo nepochopiteľné 21 storočí. Keď vojna, brutálne zabíja stovky i tisícky ľudí.
Môžme mať rôzni pohľad na túto situáciu i nato, kto je skutočne vinní za toto barbarstvo?!
Len by sme mali mať na zreteli fakt, že invázia, či vojna je niečo, čo by sme mali spoločne odsúdiť.
Bez rozdielu na vieru, rasu a politickej príslušnosti.
Obzvlášť vtedy, keď vidíme "boj o holí život" státisícov ľudí a skutočnosť, že prišli o všetko i teplo domova.
Ocitli sa beznádejnej situácií, práva na mier a nádeji na život!
Všetkých, prajem pekný večer a nezabúdajme, že existencia života - každého s nás, nie je vždy samozrejmosť ...