Na akciu Smeru v Nitre prišlo vyše 2000 ľudí, na záver zasahovala polícia
Fico pozri sa za seba niekedy na tlačovke, tie smutné, nevýrazné pohľady spolustraníkov, tí čo zarobili, vyťažili na fondoch a na zakázkach štátu, teraz musia robiť krovie nedocenenému agresívnemu nadávajúcemu šéfkovi.
Šéf pozri sa v TV na tých otrávených Smerákov, poslancov v parlamente ako neochotne ťa zdravia, smutná strana, nudný šéf, už aby si odišiel z politiky, bude to najlepšie čo môžeš urobiť ...
Hranol už ani tie autobusy s odmenou 500 pre zvážaných Smerákov z dedín sa nenapĺňajú, posledné fiasko pred parlamentom...
Robko vyhoretý šéf bez vízie, ktorý už len permanentne otravuje Slovensko, dokedy?