Už dávno nemal byť "fincmajster." Je nebezpečný politik a hanba pre Slovensko.
Už dávno nemal byť "fincmajster." Je nebezpečný politik a hanba pre Slovensko.
Matovič zaútočil na progresívcov aj Čaputovú: Je smutné, že osud rodín závisí od jednej osoby.
.......................................... ...........Psychopata............................. ...................................
Neobjektívny denník Pravda, maže príspevky.
Zvyšování důchodu v Čechách.
Důchody se budou zvyšovat letos třikrát, poprvé řádně v lednu, kdy se průměrný starobní důchod od ledna 2022 zvýšil o 805 korun. Znamená to tedy, že celkem tak v roce 2022 důchody vzrostou v průměru o 2 500 korun.
Heger: Ak Ukrajina padne, sme ďalší na rade my "odstrel" vlády.
Skutočnú pravdu, sa zrejme verejnosť nikdy nedozvie.
A je otázkou, či to niekoho ešte zaujíma?!
Sú však indície, že "špičky" verejného života, vedia svoje...
Podľa Ficka odsúdenie Kovačíka, je politický proces.
"Šéf" tvrdí: "naši ľudia," so Smero/Hlas - SD sú nevinní ...
Všetci ostatní so súčasnej koalície - podľa Hranola, sú neschopní babráci a banda zločincov?!
Hlas - SD neprešiel parlamentnými voľbami, avšak v médiach majú najväčšie zastúpenie.
Pellegrini chce byť opäť pri moci, aj za cenu klamstiev a šírenia neobjektívnych informácií.
p. Zmatkovič buďte v nezmyselných plačovkách ohľaduplný, slušný a ľudský.
Nižšia DPH na benzín je v rozpore s pravidlami EÚ? Nerozumiem diletantovi?!
Pellegrini na Markíze pení vraj on je čistý a šampanské má rád...
Komplikovaný Pengi inklinuje k nacionalistom a podsúva konšpiračné tézy?
Táto vláda sklamala, avšak momentálne nemáme relevantnú zmenu.
Šutaj Eštok monoklom pod okom - zrejme dobré /ne/šukal, keď trepe v Slovenskej televízie. Eštok, Tomáš a Saková sú výkvet Hlasu.
Klamu a zavádzajú. A volič im bezhlavo verí... Termo Pelle ešte nepovedal, aký je vlastné rozdiel medzi Hlasom a Smerom?
Konšpiračne teórie Ficovi zatiaľ vychádzajú. Kollár nesadol Ficovi na lep len si pripravuje pôdu, na spoločne vládnutie so Smero - Hlasom.
Demagóg E. Tomáš v tých okuliaroch vyzerá ako Žilinka.
p. Fico ak ste skutočné nevinný, tak prečo potom hysterický a farizejský klamete a obviňujete iných...
Fico má rétorický dar len škoda, že svoj um nevenuje na prospech avantgardného Slovenska?!
Fico a Kaliňák obviňujú všetkých, len oni sú čistí a bezúhonní?!
Kocúrkovo Šulina a Zmatkoviča sú dvojka ala bláznov a neschopných politikov?!
Edko by mal dať Šulinovi a Zmatkovičovi ultimátum, ak aj naďalej budú predvádzať harakiri, nech odídu s vlády.
Ibaže, to by musel byť premiér osobnosťou...
Ak nie, vtedy je lepšie povaliť celú neschopnú vládu?!
A ten Kollár je v opozícií keď často s Pellem randí?
Pellegrini a Kollár v diskusnej relácie sa nejak podozrivé usmievali. Žeby Pelle bol s výkonom ... spokojný?
p. prezidentka poukazuje, že Fico je dno politickej kultúry /i so Zmatkovičom/.
Lenže objektívne, ten istý Fico - bravúrne zvláda vyjednávanie manévrovacom priestore a vždy je o 3 kroky v pred.
Počkajme si na verdikt súdu, či Fico má skutočne niečo za ušami /založenie zločineckej skupine/, priznajme však skutočnosť, že je to fenomenálny politik?!
Pred 3 rokmi bol zatracovaný a dnes je takmer najpopulárnejší politik. Samozrejme po "najkrajšom," jamkavého Pelleho.
Odporúčame