Žilinku poslíčka Fica ľudia milujú? Je politický angažovaný opozície.
Žilinku poslíčka Fica ľudia milujú? Je politický angažovaný opozície.
Žilinka je politik Fica a Pellegriniho. A zastáva sa delikventov.
Fico je lump, Žilinka je jeho poslík. Lipšic je aspoň nestranný špeciálny prokurátor, na správnom mieste.
Takého "opozičného" politika vo funkcií Generálneho prokurátora, Slovensko ešte nemalo.
Fico s Pellegrinim vedia, prečo ho obhajujú?!
Kačena - kdyby hloupost nadnášela, tak se tady bude vznášet jako holubička :-)
Žilinkovi vyčíta a sama je blbá?!
„Pravidlá, ako máme žiť, nám nediktoval žiadny COVID-19, ale psychopati a sociopati vo verejných funkciách. Nesmieme na to zabudnúť.“
Zlá správa pre Slovensko:
„Pravidlá, ako máme žiť, nám nediktoval žiadny COVID-19, ale psychopati a sociopati vo verejných funkciách. Nesmieme na to zabudnúť.“
Kollár je parazit a celá vláda je veľký omyl.
Osobné si myslím, že tie prieskumy sú iluzórne, robené bez významu akceptácie.
Koaličné strany majú často nadhodené v dôveryhodnosti a u opozície je to podcenené.
Netvrdím, že vždy je to vinou agentúry. Veľa záleží, ako položí otázky prieskumu obľúbenosti tej ktorej strany, či politika.
Hlas a Smer keby sa v súčastnosti realizovali parlamentné voľby, by atakovali až 35% obľúbenosti. Také OĽaNO by malo problém sa dostať do parlamentu?! A Za Ľudí, by šla do smetiská dejín?!
Je nepodstatné či mne je, alebo nie je sympatické "výtlak" strany Smeru a Hlasu. Dôležité je priznať fakt, že obe strany to majú našliapnuté k víťazstvu.
Ako apolitický - nestranný človek, držím palce každej strane ktorá je štátotvorná, demokratická a má realistický program - tvoriaci, pre lepší život obyčajných ľudí.
Slovensko bude vo svete a EÚ prezentovať hrdé, slušné a dôstojne. S participáciou, zvrchovanosti a samostatnosti.
Stranu, ktorá sa nebude v EÚ za každú cenu, strkať do zadnej časti teľa.
Od tejto nezvyčajnej vlády plných abnormálnych činov, sa nedá veriť, že opatrenia nepredĺži ani o jeden deň.
Pandémia sa možno skončila pre vládu, občan bude "ještě koukat, co za diletantu nám tu vládnou?!" Pred zimou všetko budeme v starých koľajach...
K Ficovej žiadosti o stretnutie s p. prezidentkou: Tento zdiskreditovaný /ch/ujo nás ešte presvedčí, že je morálny politik - ktorému záleží na blahe Slovenska?!
A LubkoZ je slušný človek, alebo pomätený klamár?
Ten "vagabund" Fico ešte Slovensko dovezie do marazmu?
p. prezidentka je kultivovaná, štátotvorná a šarmantná dáma.
Kým Ficovi ide iba o to, ako sa vrátiť k moci a rozvracať štátne organy a kriminalizovať protivníkov.
Fico je nebezpečný psychopat niečo, ako Zmatkovič?!
Na miesto trestného oznámenia by koalícia a opozícia mali hľadať konsenzus, na riešenie problémov bežných občanov.
Minca má dve strany. Keby Zmatkovič neradikalizoval spoločnosť svojimi stupiditami i jeho "poslíčkovia," spoločnosť by bola menej rozdelená a opozícia by nemusela byť vybičovaná...
Alebo triedny nepriateľ číha?!
Fašistický vlastizradca Fico by mal isť do teplých krajín. Smer je zlo pre Slovensku spoločnosť i s bláznom Blahom.
Žilinka už otvorene vystupuje ako politik a tak treba vnímať aj jeho výroky a rozhodnutia. Akurát by bolo fér, keby sa vzdal funkcie GP a kandidoval v riadnych voľbách – parlamentných alebo prezidentských.
A prevzal tak aj osobnú zodpovednosť za stupňovanie napätia v spoločnosti, na ktorom má nezanedbateľný podiel.
SMER je deštrukčná strana, na čele s fašistickým vlastizradcom Ficom.
A ich GR Žilinka už otvorene vystupuje ako politik a tak treba vnímať aj jeho výroky a rozhodnutia. Akurát by bolo fér, keby sa vzdal funkcie GP a kandidoval v riadnych voľbách – parlamentných alebo prezidentských.
A prevzal tak aj osobnú zodpovednosť za stupňovanie napätia v spoločnosti, na ktorom má nezanedbateľný podiel.
To, čo tu predvádzajú niektorí "papaláši" Smero/Hlas a ĽSNS, už je za hranicou etickej kultúry. Majú fašistické praktiky a sú nebezpeční v kontexte demokracie a slobody?!
A Žilinka je Ficov tieň.
Branko: ak berieš Ty antidepresívna, nemusia ich všetci. Ty Fico lez.
Táto vláda robí chyby, zbytočne je rozhádaná a niektorí jej členovia majú diletantské počiny.
Avšak to čo tu predvádzajú niektorí "papaláši" Smero/Hlas a ĽSNS, už je za hranicou etickej kultúry. Majú delikventné praktiky a sú nebezpeční v kontexte demokracie a slobody?!
Fico, Kotleba a Zmatkovič, sú najväčšie zlo pre Slovenskú politiku.
Odporúčame