Banda jedna všivavá. Vládna zebra sa nabaľuje a "obyčajní" občania trpia?!
Banda jedna všivavá. Vládna zebra sa nabaľuje a "obyčajní" občania trpia?!
Má, ale má vplyv na "hezouna" Rizmana?!
Aj keď som nevolič je zrejme, že Fico a jeho Smer majú dobré našliapnuté k víťazstvu v najbližším parlamentným voľbách?!
Len nechápem, ako je možné, že takmer vo všetkých médiach je profanovaný Hlas - SD každý týždeň sa pretŕčajú v všetkých televíziách a predsa im preferencie padajú.
A Pellegrini, tak veľmi túži byť, opäť "najlepším" premiérom ...
Že Fico má nulový koaličný potenciál? No, aby sme ešte neboli prekvapení?
Fico už viac krát dokázal, že vie byť o tri kroky vred...
A Pellegrini sa iba hra na "opovrhnutú" nevestu?"
Môžme mať rôzne názory na Fica, zároveň mu však treba zablahoželať k "mohutnému" rastu preferencií.
Aj keď miestami robí okázalú politiku, je ambiciózny a najpracovitejší opozičný predseda strany.
Fico nedýcha Pellegrinimu na chrbát, pretože je do budúcna jeho prirodzené možný - koaliční partner?!
To len niektorí "zadebnení" novinári, nechcú vidieť realitnú skutočnosť...
„Kým je Peter Pellegrini šéfom najsilnejšej strany, nemal by sa k Ficovi pridávať."
Tento slizky zapredanec sa pridá aj luciferový len, aby sa dostal zase k moci.
Ak Fico stratil zábrany, je to aj vďaka neprofesionálnej vlády.
Fico robí iba to, čo by robil každý v opozícií.
Neštadardná situácia , si vyžaduje aj atypické kroky.
Spoločnosť je rozdelená, frustrovaná i podvedená, u Fica nachádzajú voliči záchrancu a "spásu?!"
OĽaNO nevidí augiášovský chliev u seba, ale radí poukazujú na amorálnosti u druhých.
Čo tak vyčistiť vlastné "svine." Je ich tam neúrekom?!
5 miliónové Slovensko, neakceptuje všetky podmienky Ruska s cca 142 423 773 obyvateľmi.
p. Korčok nie je vtipný?
UDERNIK:
Platforma Olano bojuje proti korupcii, mafii na vsetkych frontoch bez rozdielu.
To môže napísať len dement?!
OĽaNO bojuje prvom rade za seba a za polobláznové harašenie...
Najdrahšie svine na svete, sa tým myslí Slovenská vláda?
Nové pravidla ak...
A to si niekto sňať myslí, že všetci to budú striktné dodržiavať?
Napr. No ďalších päť dní musí na verejnosti nosiť respirátor FFP2 bez výdychového ventilu a pod.
Inak vďaka za skrátenie karantény na 5 dní. Len by nemala platiť iba, na prechodné obdobie?!
Šukaj Leštok je podržtaška Pellegriniho.
p. vicepremierka je šarmatná a "sexi šupa." Jej názory sú v intenciach častého blábolenia. S opakujúcimi frrázamy, lebo Fico a Pellegrni. A slovník zobrati od Zmatkoviča, nehodní politika - zato může "Smerácka máfia?!"
Niečo avangardné by sa nenašlo od pani Verči?
Antiamerikanizmus a prebudenie...
Matovič v roku 2019: "Môžem potvrdiť, že ak bude hnutie OĽANO vo vláde, tak tu bez predchádzajúceho súhlasu ľudí v referende žiadne zahraničné vojenské základne nebudú."
V roku 2022 už otočil: USA sú garantom stability a súhlasí prijatím obrannej dohody s USA.
No LubkoZ nie je o nič lepší ako: klame a tára, ako vírusové blúznenie.
Súčasná vláda vyrokovala blamáž a neakceptovateľnú po/do/ložku.
Je to bezlaktózová obranná dohoda.
Šutaj Eštok je bezvýznamný politik a populistický demagóg, ako táraj E. Tomáš.
PREVRACAČ KABÁTOV MATOVIČ V ROKU 2019: AMERIČANIA SPÔSOBILI ROZVRAT ŠTÁTOV A SMRŤ STÁTISÍCOV ĽUDÍ!
Minister financií, ktorý dnes podporuje obrannú dohodu s USA ešte pred voľbami tvrdil, že na Slovensku nevzniknú žiadne americké základne bez toho, aby o nich Slováci rozhodli v celonárodnom referende.
Šutaj Eštok je bezvýznamný populistický demagóg, ako E. Tomáš a ich predseda podržtaška Pellegrini.
Dnes solárni Raši povedal na Markíze Na Telo, že vraj tiež si myslí ako ich brat Smer, že BÖDÖR je politický väzeň.
Odporúčame