Fico je stratený... úrad vlády preč, ochranka preč, vládny bavorák preč, za prezidenta ho nezvolili, predsedu Ústavného Súdu mu nedali, Trošková preč, bonaparte preč ( po záchode diera), namiesto šiesteho poschodia v Double Tree stará chajda dakde pri LV... hyeny majú svoj Hlas, ostal mu len poslanec, ktorého meno sa nevyslovuje.. ešte ze aspoň ten GP ide po ruke... Fico vie, že keď nebude v ďalšej vláde, tak ze to ma spočítané a možno aj poslanec, ktorého meno sa nevyslovuje, ho opusti...
Bez pochyby hotový p o l i t i c k y s k r a c h o v a n e c.

