"Krásavica," by mala od slov prejsť k činom. Nemali by vyzývať, ale odvolať celú neschopnú juntu.
"Krásavica," by mala od slov prejsť k činom. Nemali by vyzývať, ale odvolať celú neschopnú juntu.
Ten "výpek" Belovič, si robí dobrý deň z opatrení?
Hej, a?
Pellegrini stále tvrdí, že je proti povinnému očkovaniu?!
Nuž, ale dnes vyzval ľudí nad 60 rokov, aby sa dali zaočkovať.
Dojte voličom, kto je vlastne PELLEGRINI?
"Slizký odroň."
To, čo tu predvádza Magorovič nemá období
Ako predseda vlády šaškoval na Košickom letisku - vítal vakcíny Sputnik.
Ako minister financií šafári od buka do buka.
Očkovacia lotéria nezabrala, tak nám naservíroval abnormálnu "daňovú revolúciu" so džbánom, podla odborníkov pre podnikateľov je to likvidačné?!
Teraz zase prichádza s absurditou, 500 EUR poukaz pre zaočkovaných seniorov , ale až po 3 dávke.
Nuž, "blázon" sa nezaprie ...
Martinus, ať jde do prdele.
Pravda s neho robí marťana, ako keby bol pri zmysloch?!
Jamkový "predátor," sa nevie dočkať "teplého miestečká?"
Pelle ja v televíznych diskusných reláciách stále a neustále hlási nacvičené frázy typu, čo by on robil keby...
Populista demagóg sa nezaprie?!
Matovič niekedy vykrikoval, že SMER keď bol pri moci šafáril a čo robí tento sprofanovaný politik?
Súhlasím s predčasnými voľbami, ale nie za návrat mafiánskych korupčnýkoch, Smero/Hlasu.
Fico a Pellegrini sú s jedného cesta preto predstava, že nebudú spolu vládnuť, je iluzórna a naivná.
Bude Repa ich hovorcom?
Prehrali sme boj s antivaxermi, pretože opozícia neberie za porušovanie pandemických opatrení žiadnu zodpovednosť.
Fico, Kotleba a slizký Pellegrini môžu šíriť bludy, zvolávať mítingy, Koronavírus spochybňovať a nič sa im nestane?!
Pokiaľ opozícia a koalícia nebudú spoločne riešiť pandémiu, Slovensko bude prehrávať boj s COVIDOM.
Prehrali sme boj s antivaxermi, pretože opozícia neberie za porušovanie pandemických opatrení žiadnu zodpovednosť.
Fico, Kotleba a slizký Pellegrini môžu šíriť bludy, zvolávať mítingy a Koronavírus spochybňovať a nič sa im nestane?!
Pokiaľ opozícia a koalícia nebudú spoločne riešiť pandémiu, Slovensko bude prehrávať boj s COVIDOM.
Cena za covid.
Liečba jednoho pacienta na JIS-ke môže vyjsť na takmer 30 tisíc EUR.
p. prezident nebol odsúdený. Preto sedieť by mal blázon lokoliq.
Situácia sa nezlepší a lockdown sa predĺži, myslí si Matovič? Teraz zdieľam jeho názor.
Ja krútim hlavu nad týmto ozembuchom, už dávno. Tento extravagantný politik, je pre Slovensku politickú scénu tak prospešný, ako teta Margít pre Silvestrovský program.
Ten slizký jamkovití buran, je takmer každý týždeň nejakej televízie.
Hlas - SD je mimoparlamentná strana, s najčastejším zastúpením v médiach.
Ono s tým očkovaním, je to ako lotéria. Buď vyhráš a očkovanie zaberie - pomôže?
Alebo prehráš, nie len pre vedľajšie účinky, ale hlavne nevieme, čo nám pichajú - komplexný obsah vakcíny...?!
Nuž, takého "poloblázna" vo vláde, ešte Slovensko nemalo.
Tento psychopat nemá najmenšiu sebareflexiu. Nedôveruje mu cca nad 80 % občanov, o to viac je sebavedomý.
A dokonca verejnosti predstavil , čo iní odborníci nazývajú abnormálnou ďanovou katastrofou, "ON obyčajný" politik tomu hovorí, "daňová revolúcia?!"
Má ešte niekto pochybnosti o jeho duševnom zdraví?
Odporúčame