Neviem, či na Slovensku sú erudovaní, avantgardní, morálni a vlasteneckí politici?
Fico, Kotleba? Zmatkovič, Harabin, Danko, Kollár atď. sama katastrofa ...
Vidíme to objektívne, alebo sme benevolentní a nevidíme zlo, tkz. "chamrať?!"
Neviem, či na Slovensku sú erudovaní, avantgardní, morálni a vlasteneckí politici?
Fico, Kotleba? Zmatkovič, Harabin, Danko, Kollár atď. sama katastrofa ...
Vidíme to objektívne, alebo sme benevolentní a nevidíme zlo, tkz. "chamrať?!"
Neviem, či na Slovensku sú erudovaní, avantgardní, morálni a vlasteneckí politici?
Fico, Kotleba? Zmatkovič, Harabin, Danko, Kollár atď. sama katastrofa ...
Vidíme to objektívne, alebo sme benevolentní a nevidíme zlo, tkz. "chamrať?!"
peter1990 žeby Tvoj strýko Andrej?
Ten boľševický, "abnormálny" Fico - to už preháňa. Všetko porušuje a všetkých obviňuje.
Dnes mimo iné vyhlásil: že prezidentka Čaputová, môže dopadnúť ako Kiska?!
Trojnásobný premiér je pomstychtivý a deštrukčný politik.
A táto defrandovaná vláda, sa kedy bude správať zodpovedné?
Tieto opatrenia sú slabé. Vláda mala zakázať všetko, " sex i útok," na abstraktné nerormálnu vládu.
Mal byť vyhlásený tvrdý 2 - 3 týžnový lockdown, takto sa s tohoto "svrabu" nevylížime, ani do Jara?!
lokoliq: Ty nevieš robiť nič kreatívne a zmysluplné.
Nácko iba nadáva a všetko spochybňuje. Ako Smer a ĽSNS.
SI zakomplexovaný chudák.
Valdo73 je vulgárny ako "šéf" Hranol. SMER a ĹSNS šíria zlo a nenávisť. A Valdo73 je primitívny nácko.
p. Zuzka má v mnohom pravdu, len Smer s Hranolom všetko spochybňujú. Napr. i to, že ich "šéf"" má blízko k "máfie i organizovanému zločinu?!"
Fico a kumpáni Smeru, majú všade svojich ľudí i GP. "Organizovaní zločin tejto mafianskej " strany, je na všetkých úsekoch politického a verejného života?!
Aj ja varujem pred p. Čaputovou ktorá, neskoro reaguje na aktuálne potreby občanov Slovenská.
Si blázon antiliberal. Všetko najlepšie k primitívnym postrehom.
p. prezidentka v katastrofálnej situácie nielen Korona - sme už dávnejšie, len akosi radikálne a zmysluplné opatrenia prichádzajú neskoro ...
Neobjektívny denník "Pravda" maže príspevky.
Fico porušuje pandemické opatrenia, ale zároveň sa pokrytecký pýta, na význam rozhodnutí o neústavnosti protipandemických opatrení?
Súčasná vláda si očistu spoločnosti predstavuje zvláštne.
Sami sa dopúšťajú morálnych pokleskov , ale bez štipku svedomia - poukazujú na Smer, že je sprofanovaní?
Kto čo seje, bude žať ...
Príspevok hodný diletanta - jaromal.
Do väzby ide jeden z trojice výtržníkov z Piešťan? A čo tí, čo ich k výtržnosti nasmerovali a ich v tom podporovali?!
Smer a ĽSNS robia politiku hnevu, nenávisti, strachu a vytvárajú prostredie pre nepokoje. Ktoré často sú nezákonné v kontexte nedodržiavania pandemických opatrení.
Prečo títo dezolati, nie sú stíhaní?
Smero/Hlas a ĽSNS pokryteckí znevažujú vážnosť pandemickej situácie Koronavírusu. Namiesto toho, aby spoločne opozícia a koalícia hľadali adekvátne riešenie, tak všetko kritizujú a dehonestujú.
Fico, Matovič a Kotleba, sú fanatickí, neprospešní a nebezpeční politici. Ktorých nie je možné akceptovať.
Sulík: Zabudol som, zlyhal som..., ale neodstúpim?!
Vagabund Fico je ako Mečiar viem, ale nepoviem.
Odporúčame