Harek: nenapísal si čo myslím pod pojmom - presne tak.
Harek: nenapísal si čo myslím pod pojmom - presne tak.
Tento na začiatku 14 dňový lockdown nebude posledný. Pretože žiaľ deti, žiaci a študenti, budú v školách najviac šíriť pandémiu.
Mal byť vyhlásený 3 týždňový tvrdý lockdown, absolútne uzavretie krajiny - včetne hraníc.
Krajinu čaká dvojtýždňový lockdown?
To dvojtýždňový je subjektívna informácia, aby to netrvalo do Jari?!
A tá proklamácia, že očkovaní budú mať slobodu, bola iba fiktívna?
"Stádo" očkovaných uverili vláde a teraz všetci máme zákaz vychádzania ...
Táto vláda sa zapíše do dejín ako: babrácka, nekompetentná a najväčším úmrtím?!
.................................................. .D I L E T A N T I..........................................
Rozhorčená Čaputová, by mala prejsť od rečí k činom a vládu zatlačiť v súvislosti s prijímaním opatrení pri zvládaní tretej vlne pandémie.
A vyzvať Magoroviča na odstúpenie, "za harašenie" nielen pri predlženej daňovej "revolúcie," ktorá je nielen pre podnikateľov likvidačná, ale hlavne neakceptovateľná?!
Ako i debetný Zmatkovičov Sputnik a premrhaná očkovacia lotéria!
Vyzerá to tak, že čo magor chytí do ruky, to do-je-be ...
"Čaputka," sa rozhojnila dosť neskoro.
Keď Magorovič cca v tomto období, minuli rok "násilím," trval na "testovaní národa" a zomrelo minuli rok niekoľko tisíc ľudí, prečo vtedy nepoužila rozhorčenú a rezolútnu formuláciu:
Prehrávame. Prestaňme tliachať o covide a počúvať bludy.
Minuli rok už novembri, keď bolo celonárodne testovanie, mal byť vyhlásení tvrdý lockdown.
Lenže vtedy Zmatkovič, ako premiér tliachal ... A následne zbytočne ľudia zomierali.
Vianoce sme mali neobyčajné, so "zákazom vychádzania!"
Vtedy, prezidentka tvrdo nezasiahla a kategorický sa nepostavila proti "obyčajnému," abnormálnemu politikovi.
Pýtam sa preto, prečo žiadny politik doteraz, neniesol trestnoprávnu zodpovednosť, za nezvládnutie pandémie a za tisíce "nevinných" úmrtí?!
Dnes mi bolo smutno, pretože Magorovič nám oznámil absurditu politika.
Po cca 14 tisíc úmrtí na COVID 19. "Poďme konečne chrániť životy."
Ak minister financií a bývali predseda vlády zahlási: Poďme "konečne" chrániť životy.
Je otázne, či to nie je priznanie chýb s nezvládnutia pandémie?!
V takom prípade by mal odstúpiť a mali by sa tým zaoberať trestnoprávne orgány.
... a Sulík, to zasa zabije?!
Keď sa stretne defraudovaný Igi na hlavu, s hu, hu, hulinom...
Abstraktné neakceptovateľný Zmatkovič navrhuje paušálnu daň, v ktorej budú aj odvody.
A konečne chce chrániť životy, po 14 tis. úmrtí na Koronavírus.
Poďme konečne chrániť životy? Ale, ale a to až teraz nato vláda prišla?
A čo tých 14 000 obetí na COVID, bude niesť niekto zato zodpovednosť ala Zmatkovič?
Môj pohlaď k súčasnej pandemickej situácie.
Zásadne som proti povinnému očkovaniu, aj neustálemu "testovaniu národa," proti COVIDu 19.
Ja som síce zaočkovaný viac menej kvôli cestovaniu, avšak chcem slobodu aj k tejto téme. Myslím tým, nech každí človek má právo sa sám rozhodnúť ...
Diktovanie, či prikazovanie, nerieši význam slov "Sloboda a demokracia."
A rozdeľovanie občanov na očkovaných, či neočkovaných je diktátora. Nie význame abstraktnosti, ale v pravom zmysle slova!
V kontexte: nie je dostatočne preukázané, čo konkrétne obsahujú vakcíny?!
Nielen z hľadiska účinnosti, avšak hlavne, garancie bezpečnosti ...
Nechápem čo to má OĽaNO za "odborníkov," keď Krajčí teraz hovorí: Opatrenia sú slabé, kolapsu sa nemocnice zrejme nevyhnú.
Pýtam sa potom, čo robila vláda v lete?
Však vtedy magor Zmatkovič tvrdil, že vláda je na tretiu vlnu pripravená?!
Fenix876 asi si ma nesprávne pochopil?
Ja som zdelil svoj názor: Zásadne som proti povinnému očkovaniu, aj neustálemu "testovaniu národa," proti COVIDu 19.
Preto nechápem Tvojej úvahe: ...ty sa kludne davaj novu vcelicku kazdy mesiac, testuj sa kazdy den, nos pozvysok zivota nahubok ako pes.
Podľa Pellegriniho od zajtra platí "mačkopes". Tento riťolez, hovorí hlasom Fica.
Zásadne som proti povinnému očkovaniu, aj neustálemu "testovaniu národa," proti COVIDu 19.
Ten populistický Hlas - SD mimo parlamentná strana, je každý týždeň televízii v nejakej diskusii. A Pellegrini ako prehratá stará platňa, každý druhý týždeň. Stále tie isté naučené frázy, rétorika a taľafatky ...
Neparlamentná demagogická strana HLAS, na najväčšie preferovanie v médiach.
Heger nemá nato gule, aby vedel presadiť - povinné očkovanie pre všetkých.
Sfanatizované OĽaNO pripúšťa všetko, nie však fakt, že Zmatkovič je záhuba avantgardnej politiky.
Podla odbornej elity, je "nebezpečný blázon?!"
Stranger zrejme si dobré sčítaní, že nás o tom podrobné informuješ?
Fanatizované OĽaNO pripúšťa všetko, okrem predčasných volieb a faktu, že Zmatkovič je izidór?!
Baterka svieti impozantné.
Odporúčame