Pripomína mi to, že úraduje gestapo?!
A vraj demokracia a sloboda ...
Pripomína mi to, že úraduje gestapo?!
A vraj demokracia a sloboda ...
Schickelgruber zrejme nácko, patríš tiež k nacionalistom?
Slovenská vláda by mala zaviesť lockdown pre všetkých a povinné očkovanie.
Fico, Pellegrini a fašista Kotleba, nesú priamu zodpovednosť za zhoršujúcu Kovidovú situáciu.
Sú dezoláti, nedodržujú pandemické opatrenia a vláde systematický podkopávajú nohy.
Je to banda diletantov!
Slovenská vláda by taktiež mala zaviesť lockdown pre všetkých a povinné očkovanie.
Fico, Pellegrini a fašista Kotleba nesú priamu zodpovednosť za zhoršujúcu obsadeniu Covid 19.
Sú dezoláti, nedodržujú pandemické opatrenia a vláde systematický podkopávajú nohy.
Je to banda diletantov.
Ten Fico s Pellegrinim sú zvláštní Smerácki tandem. Keď vláda neprijíma pandemické opatrenia je zlé, keď ich príjme zase kvičia. A pritom samotný boľševik mal Covid 19.
Smer - SD a jeho Hlas - SD, sú populisti, prdúsi a táraji...
Tento zdegradovaný politik Fico, by už mohol isť do dôchodku. Jeho stupídne extempore, sú už logický - ľudský vyčerpané a ničím nezaujímavé. Hlavne, sú z hľadiska akceptovateľnosti, príznačné?!
Smer - SD a jej predseda Fico sú dezoláti excelent.
Smer s Robertom Ficom počas 17. novembra 2021 protestovali - Za slobodu a demokraciu.
Pred Nežnou revolúciou bol Fico v Komunistickej strane a neskôr povedal, že si 17. november 1989 ani nevšimol.
Fico neraz porušoval pandemické opatrenia a bol jej veľkým kritikom , že vraj Korona je iba "soplík."
Nedávno Fico sám prekonal COVID 19 najprv to zakrýval, neskôr vyhlásil: že s toto chorobou musel bojovať ?!
Stačí klamať, prekrúcať a zavádzať - Smer vie, ako na voliča ...
A 2 metroví odstup Pellegriniho jedenástka prečo nemá? A prikrytie ňufáku a papule, pre nich neplatia pandemické opatrenia?
Pellegrini iba o tom "žvaní a skutek útek?!"
Populistický demagóg Pellegrini a jeho "primitívna" jedenástka, spolu s boľševickým Ficom ,nech si ctia demokracia. Jediné o čo im ide je, "chuť po moci."
Parlament sa volí na štyri roky!
Smer a jeho odklon Hlas za 12 rokov "mafiánskeho vládnutia," nech teraz tíško čakajú, až príde na nich rad ... V Leopoldove?
Očkovacia lotéria nezabrala, tak magor skúša "revolúciu," veľký daňový blud - tresk?
Keď Zmatkovič niečo predstavuje, občania sú v strehu. Zase nejaké hovadské debiliny, ako Covid lotéria?!
Reforma to nie je, ale revolúcia? Hm, blázon ...
Pellegrini zato nemôže, že sa mu páčia muži?! Preto o hanbe v tomto kontexte nemožno hovoriť.
Skôr je evidentné, že je populista a robí všetko preto, aby bol znova premiérom.
Zmatkovič predstavil prd.
Fico zapieral, že dostal COVID, možno sa ešte dozvieme, že bol zaočkovaní?
Inak očkovanie má význam, SMER a ĽSNS to vedia, len potrebujú byť zaujímaví a získavať hlasy ...
Preto populistický bodujú u občanov s naivitou, že Koronavírus je vymyslení "soplík."
Čaputová pochopila, že sa rútime do katastrofy?
A, princezná sa zobudila, až teraz?
Mám obavy, že v tej katastrofe už prinajmenšom, jednou nohou sme ...
Čo nato, p. prezidentka?
Sme v kríze a máme rozhádanú vládu.
soustruh: vlastenectvo je pocit lásky k vlasti. Demonštrácia vlastenectva - „vlastenecký" - je jednou z nevyhnutností stereotypného „ dobrého občana ".
Patriotizmus, rovnako ako veľa dobre mienených vecí, však môže byť pri extrémnom ...
Odporúčame