Fenomenálny politik Fico prekáža všetkým protivníkom s komplexom.
Fenomenálny politik Fico prekáža všetkým protivníkom s komplexom.
A skutočný líder súčasnej koalície je Zuzana?
Skutočný líder opozície sa volá Fico.
Smer má navrch v mobilizácii voličov.
Na Kráľovej holi počas Čapicového protestu.
Zatiaľ čo Hlas vajatá a žije takpovediac z podstaty, najmä z expremiérskej aury Pellegriniho, v Smere tvrdo politicky pracujú.
Pre každú stranu je kľúčové, či jej líder v politike niečo stelesňuje a dokáže na tejto emócii elektrizovať voličov. Aj keď obsah sa nám nemusí páčiť, vidíme, že Robert Fico to stále vie. Zatiaľ čo lídra Smeru sme si v ostatných týždňoch mohli spojiť hneď s viacerými témami, v prípade Pellegriniho to bol akurát príbeh o škatuli od šampanského.
Jednoducho v októbri 2021 je faktickým lídrom opozície Robert Fico.
Čo, že Fico je avantgardný politik a mnohým to prekáža?
Hranola nemusím, ale jedno sa mu uprieť nemôže, ako opozičný politik maká.
Média po vražde Kuciaka mu veštili koniec v politike a niektorí oponenti dokonca by ho radi videli v base?
Lenže ON "pán politik, " všetkým vytrel zrak. Najviac vyšinutému Zmatkovičovi a zradcovi Pellegrinimu, ktorý sa už vidí v premiérskom kresle?!
Smer stále rastie a mnohým to prekáža. Fico denné drie a chodí medzi ľudí.
Súčasná vláda sa iba háda, konšpiruje a nerobí nič, pre obyčajných ľudí.
Preto predčasné parlamentné voľby sú nevyhnutné.
A, že chcú Fica pokutovať?
Pre Smer to bude pocta, že sú pranierovaní od "diletantskej" vlády, ktorá sa čo chvíľa rozpadne?!
Ficovi za protest v Rimavskej Sobote hrozí markantný raz preferencií a v najbližších parlamentných voľbách víťazstvo?!
Blahoželám p. Ficovi, lídrovi opozície.
No neviem, či sa neprechlastal?
A šakali Mynář, Ovčáček a Nejedli prídu o prácu ...
Fico ich má v paži.
A hujerom odkazuje: ste banda fanatických, deštrukčných "idiotov."
Fašistický nácko lokoliq , je primitívny Kotlebovec.
lokoliq: Tvoje názory sú absurdné a hodné diletanta.
Ešte si nám dnes /lokoliq/ nedal zoznam, kto podla Teba podporuje Tvojho strýka, psychopata Zmatkoviča.
Fico si zrejme myslí, že môže všetko?
Že mu hrozí pokuta?
Hm, lenže nikto sa mu nedokáže ju aj fakticky dať?!
Však pokiaľ je Zeman na JIP či ARO , tak je snáď pochopiteľné, že nemôže vykonávať pracovné povinnosti.
Ibaže podriadení pána prezidenta, sa zachovali prinajmenšom neľudskí, nechceli priznať pravdu a zahmlievali fakty?!
Zámerne?
Fico s Pellem budú mať vo voľbách spolu cca 40% a zrejme i Ústavnú väčšinu.
Aj keď teraz nepropagujú spoločne vládnutie, budú spolu v "dobrom i v zlom." Pretože sú s jedného cesta?!
Táto nekonvenčná vláda, im vytvára priestor k víťazstvu ...
Blúznenie, že Fico bude v base je scestné a je to absurdita.
Súčasná vláda dobré vie, že na neho nemá.
Je to, excelent politik!
A pokiaľ by sa to predsa "omylom" stalo, tak bude zbúra?!
A potom "mocní " pri válove," rýchlejšie ukončia svoju "púť" ...
al-CIA da: Fico nekradol, iba vytváral priestor pre korupciu a väznení farizeji, to využili...
Fico je fenomén Slovenskej politiky a líder opozície.
A Pellegrini?
Má kultivovaný prejav , ale je podobný ako Matovič .
Sľubuje nesplniteľné a ide mu iba o získanie moci!
Fico má pravdu, Pellegrini pre kariéru zapredá aj ... Je to zradca a slizký liberalista.
Žiga, E. Tomáš, Saková, Raši, Pelle, Šutaj Eštok a celý "klub 11" Hlas - SD, sú populisti a demagógovia s falošnou tvárou a absurdnou politickou víziou?!
Fico aj keď urobil viacero chýb, je "pán politik."
Vygumovaný "poloblázon" Zmatkovič, často berie Fica do úst a o ňom hovorí, že je gauner a ...
Zrejme preto, že na neho s profesionálneho hľadiska nemá?! Alebo má komplexy?
Pomätený Izidor sa vykrúca ako štetka, len akosi tu zostáva smrad a špina, za rok a pol vládnutia šaša Trnavského?!
Degradovaný Zmatkovič stále opakuje do kolečka dokola frázy: 12 rokov tu vládla Smerácka mafia, to oni sú zodpovedný...
Žeby už aj za, abnormálneho politika a financ "majstra?!"
Odporúčame