Z Zmatkoviča sa stáva abnormálny úkaz ktorý si myslí, že je mentálne v poriadku?!
Z Zmatkoviča sa stáva abnormálny úkaz ktorý si myslí, že je mentálne v poriadku?!
Žilinka alibistický cháni "mafiu," SmeroHlasu?!
Žilinka cháni "mafiu" SmeroHlasu?!
Netáraj hlúposti nikolaj a nemaj bludne nezmyselné fantázie.
SmeroHlas čvarga, je schopná čokoľvek?!
Pedro125 chýbali nám Tvoje fabulácie a abnormálne klamstva.
Slováci verejne neďakujú Žilinkovi, za návrat "mafie" SmeroHlasu?!
Sedlák: ja som není volič ani SmeroHlasu ani Zmatkoviča. Som nevolič máš smolu, ak ma bezdôvodne zaraduješ k nejakej strane.
p. prezidentka by už nemala zavierať oči pred diletantskou vládou a mala by sa postarať o jej rýchle ukončenie.
Otázkou iba ostáva, máme adekvátnu náhradu...?
HN majú k dispozícii dokument, z ktorého vyplýva, že kriminálna agentúra vyšetruje Zuriana, Santusovú, Kaľavského a minimálne ďalších dvoch ľudí, členov špecializovaného tímu, ktorý preveruje údajné manipulácie svedkov, zo zločinu založenia a podporovania zločineckej skupiny. Jej hlavou je údajne hľadaný podnikateľ spájaný so Slovenskou informačnou službou Peter Košč.
Žilinku pripravili na funkciu aj so silným príbehom ľudia, ktorí riadia stranu SmeroHlas. On bol 2 a až kommromitáciou Šufliarského sa stal jednotkou. 3 bol Remeta. Toto boli čisto Smerácky kandidáti a na ich uvedenie poslúžil Gučík svojimi známosťami.
Chybou Matoviča bolo, že to ponechal na vypočutie a nemal jasného kandidáta, podobne prenechal Borisovi štartérovi SIS a nevymenil polovicu Inšpekčnej služby, zasvinenéj Kaliňákovimi ľudmi. Toto je dnes výsledkom práce úderky SmeroHlasu a rodiny Borisa štartéra.
Teraz už nespravia v koalícii nič, budú prešľapovať na mieste až do volieb.
Čo bude potom..... nik nevie, ale táto šanca pre lepšie Slovensko je ľudovo povedané v pohlavnom orgáne!!!
cooal: trepeš hlúposti.
To, že Žilinka niekedy v minulosti išiel nejakým zločincom po krku, ešte neznamená, že teraz im má ako GP začať pomáhať. Ak sa chce aj naďalej správať tak ako v posledných pár týždňoch, tak už na konci roka bude jeho reputácia niekde na úrovni Trnku alebo Kováčika.
dalina: keď nie sú argumenty Smeráci a Náckovia používajú útoky a urážky.
Nič iné dalina nevieš.
Ako môže generálny prokurátor vyhodnotiť, že nie sú dostatočné dôkazy ešte pred ukončením samotného vyšetrovania? Však celé vyšetrovanie je založené na hľadaní dôkazov. Rozhodnúť o nedostatku dôkazov môže súd, preto použil Žilinka paragraf 363 lebo tam nemusí nič logicky zdôvodňovať.
dalina: A Ty si duševné v poriadku?
Žilinka so silným životným príbehom sa vo funkcii GP preukázal ako úbohý slaboch. Je koniec silného životného príbehu.
V Žilinkovom živote nastáva obdobie obhajoby činnosti GP, ktorá produkuje prepúšťanie prominentných porušovateľov zákona, čím Žilinka sám nakročuje na šikmú plochu, ktorá ho privedie k tradičným božím mlynom.
Generálny prokurátor to na drzovku povedal jazykom cvičenej nesvojprávnosti akú poznáme od Mečiara, Kaliňáka, Fica, Pellegriního.
Najmocnejší muž justície bez zábran vybalil justičnoprávnej komisii parlamentu a národu, aký je pre Slovensko a hlavne pre neho a neokomunistických zločincov dôležitý § 363.
Nikto neargumentoval, že ako môže vyžadovať profesionalitu od vyšetrovateľov, keď samotná generálna prokuratúra urobila oveľa viac procesných chýb a ukázala jasný odklon od zvyčajných štandardov pri omilostení Pčolinského, Haščáka, Arpášovcov.
Nikto sa ho neopýtal, kde sa stratil Kaliňákov Vietnamec a či kontaktoval interpol, pretože podľa jeho bádania na Slovensko nedorazil. Nikto sa ho neopýtal, aká bola jeho úloha pri nákupe hasičskej techniky so súdruhom Kaliňákom z hlasosmeru.
Alibista Žilinka vynikajúco vyhodnotil situáciu. Vie, že v zúfalom stave v akom je justícia a polícia neexistuje žiaden prípad kde by sa nevyskytli procesné chyby a môže zastaviť akúkoľvek kauzu...
Lebo je lojálny Smero / Hlasu SD a Sme rodina. Budúcich koaličných partnerov?!
Generálny prokurátor to na drzovku povedal jazykom cvičenej nesvojprávnosti akú poznáme od Mečiara, Kaliňáka, Fica, Pellegriního.
Najmocnejší muž justície bez zábran vybalil justičnoprávnej komisii parlamentu a národu, aký je pre Slovensko a hlavne pre neho a neokomunistických zločincov dôležitý § 363.
Nikto neargumentoval, že ako môže vyžadovať profesionalitu od vyšetrovateľov, keď samotná generálna prokuratúra urobila oveľa viac procesných chýb a ukázala jasný odklon od zvyčajných štandardov pri omilostení Pčolinského, Haščáka, Arpášovcov.
Nikto sa ho neopýtal, kde sa stratil Kaliňákov Vietnamec a či kontaktoval interpol, pretože podľa jeho bádania na Slovensko nedorazil. Nikto sa ho neopýtal, aká bola jeho úloha pri nákupe hasičskej techniky so súdruhom Kaliňákom z hlasosmeru.
Alibista Žilinka vynikajúco vyhodnotil situáciu. Vie, že v zúfalom stave v akom je justícia a polícia neexistuje žiaden prípad kde by sa nevyskytli procesné chyby a môže zastaviť akúkoľvek kauzu...
LubkoZ ty zato nemôžeš, že si pošahaný.
Lipšic nie je alibista. Žilinka je "chrbát" oligarchov a mafie Smer / Hlas , Sme rodina.
Budúcich možných koaličných partnerov?!
Odporúčame