To tu už bude vládnuť len Žilinka a jeho komplic Kandera ? Nepotrebujeme súdy, prokuratúru, policajtov, vyšetrovateľov ? Na spravodlivosť stačia len Fico, Pelle, Kollár,
Žilinka, Kandera? Tak preč s celým aparátom právnikov, sudcov, policajtov, prokurátorov, keď na to stačí Žilinka, Kandera Kollár, Fico a Pelle. Ušetríme na štátnom rozpočte.

