Stačí LubkoZ , ak by si rozmýšľal, tak GP sa odvolať nedá. Ústavná väčšina v prípade disciplinárneho pokarhania...
Stačí LubkoZ , ak by si rozmýšľal, tak GP sa odvolať nedá. Ústavná väčšina v prípade disciplinárneho pokarhania...
Daj hlupákovi do ruky moc a nebudeš sa stačiť diviť.
Žilinka takmer s istotou vojde do siene "slávy" tých najväčších a najarogantnejších na vysokých štátom platených postoch, akých moderná slovenská história pozná.
Proste "šampión" hlúposti a arogancii.
hitparáda politických indivíduí:
•Močiar
•Slotkta
•Ficko
•Ga šparovičovie
•Dankoje
•Zmatkovič
•BugárB e
"Žilinča a Trnk
•rôzni smerácki nominanti..
Smerácky korupčníci a mafia vsadili na správneho koňa! Teraz majú opäť na 7 rokov zelenú.
LubkoZ čim väčšiu blbosť napíšeš nezmysli, že koalicia padla este hlbsie do zumpy.
A 12 rokov vládnutia zločineckej a mafiánskej strany SMER to čo bolo?
Ochrannú záštitu majú Smeráci u Žilinku.
Prokurátor je ten, kto má stíhať zločincov, dostať ich do basy a aby to dosiahol, má predložiť súdu dôkazy, ktoré rozhodnú o vine.
Zrušiť celé obvinenie tesne pred podaním obžaloby je popretím úlohy prokurátora, je to v priamom rozpore s jeho cieľom a poslaním. Špeciálne to platí v prípade, že všetky možné súdy predtým opakovane rozhodli o tom, že trestné stíhanie je dôvodné a dokonca bola dôvodná väzba.
Darmo tu tento mamrd bude rozprávať o zákonnosti. Obvinenie zrušil nie kvôli zákonnosti, ale kvôli tomu, že chráni zločincov a je služobníkom mafie.
Prokurátor je ten, kto má stíhať zločincov, dostať ich do basy a aby to dosiahol, má predložiť súdu dôkazy, ktoré rozhodnú o vine.
Zrušiť celé obvinenie tesne pred podaním obžaloby je popretím úlohy prokurátora, je to v priamom rozpore s jeho cieľom a poslaním. Špeciálne to platí v prípade, že všetky možné súdy predtým opakovane rozhodli o tom, že trestné stíhanie je dôvodné a dokonca bola dôvodná väzba.
Darmo tu tento mamrd bude rozprávať o zákonnosti. Obvinenie zrušil nie kvôli zákonnosti, ale kvôli tomu, že chráni zločincov a je služobníkom mafie.
Žilinská je nebezpečný a k tomu do seba zahľadený demagóg.
ŽILINKU ODVOLAŤ !!
OKAMŽITE !!!
Toľko chorého sebavedomia, neomylnosti, klamstva a arogancie, ako u Žilinku už na tejto planéte nenájdeš.
Je to výtlak Fica, Pellegriniho a Kollára.
Gryzli: dement pošahaný, až po Tebe.
Zhodou okolnosti som pozer a pocuval... a to LubkoZ je diletant?
Daniel je vždy tam, kde sa niečo temné a záhadné deje.
Kto je Daniel Lipšic a aká je jeho úloha na Slovensku?
Hrobár mafie!
/Ch/Ujo Žilinča sa ešte predvedie...
Je to maska Ficka .
Pelle je človek dvoch tvári, excelentný herec bez morálky.
Baránik iniciovať odvolávanie Žilinku môže, avšak odvolaný nebude. Boja sa ho, pretože veľa vie...
Čím dlhšie bude "poloblázon" na rezorte financií, tým väčšie budú horšie vyhliadky pre štátnu kasu.
A celá spoločnosť je v rozklade...
Sačková mala na ministerstve mafiu, tak najmenej má čo hovoriť, kto bude policajný prezident?!
A aký je rozdiel medzi Mikulcom a Kaliňákom?
Kto je menší, či väčší mafián?!
Podržtaška sa bude vyjadrovať, kto bude ministrom za terajšiu vládu?
Pelle je slizký populista.
Odporúčame