Pellegrini odmieta, že vzal úplatok 150-tisíc eur, tému považuje za uzavretú
Pellegrini seba prezentuje, že ON je "čistý a bezúhonný" politik, než Fico a. i. Pripustme, že to je pravda. I to, že je uhladenejší a "normálnejší", ako "vyšinutí" Igor. Prečo potom neprizná, ako to bolo v skutočnosti v strane SMER za 20 rokov čo bol jej členom? A čo povie na to: rozbujnená mafia za vlády Fica a Pellegriniho. Klientelizmus, väznení prokurátori, sudcovia, policajti, blízki funkcionári strany Smer - SD? Iba sa dozvedáme, sú to politickí väzni?!
Počuť aj táraniny: Pelle má stále vysoké preferencie na ktoré Magorič takýmto spôsobom reaguje. Je ešte iná možnosť ako ich znížiť?
Pelle veľa vie a tají. Ibaže "ochranca" Fico sa fiškálsky usmieva pretože vie, že sa potrebujú...