Pod článkom nie je diskusia?
Pod článkom nie je diskusia?
Bol tam aj Pelle a demagóg Tomáš na gay Pride?
Progresivci sú prospešnejší ako nacionalistický Kotlebovci.
Ústavní činitelia? A to myslíme leidy Verču ktorej sa rozpadá mini strana , či poloblázna Zmatkoviča zo sektárskej strany?
Kovařík nech nevyzýva a nefauluje svoje kamufláže, ale nech odstúpi.
Pochodovať môžu extrémistickí Kotlebovci a Gay Pride nie? Každí sa prezentuje po svojom.
Mne tiež nie je sympatické dúhové exponované gay " festivaly," avšak som tolerantný. Aj voči nacionalistom...
cest: nepleť tu citácie z Ústavy SR pretože ĽSNS sa excentrický a často stupídne prezentuje. Samotný extravagantný Kotleba je dvoch tvári. Odídenci vznikajúcej strany Republika to sami povedali.
Potrebuje byť stredom pozornosti, aby jeho voliči nevideli jeho machinácie a špinavosti...
Kotebovci a niektorí i Smeráci nám tu plamene naznačujú, že oni sú tí "dobrí a morálni" a na Gay Pride chodia iba úchylní a zvrátení ľudia?! A pritom predseda nacionalistickej strany Rakúska chodil do gay klubov a inklinoval k tejto menšine.
Mne je odporní deviant v ĽSNS, ale i v Pride.
ĽSNS a jej sympatizanti sa prezentujú k nenávistní všetkému, čo sa vymyká ich samej abnormality?! Sú to proste extrémisti.
Je Slovensko za práva LGBT ľudí?
Evanjelický teológ Ondrej Prostredník vysvetľuje, že oficiálna línia cirkví hovorí, že homosexualita ako taká nie je hriechom, no homosexuálne správanie áno.
Podľa neho však spolužitie osôb rovnakého pohlavia v teologickom význame nemôže byť považované za hriech, ak ide o partnerský vzťah založený na dobrovoľnosti, vernosti a na dlhodobom záväzku.
Pokiaľ ide o hodnoty, sny a presvedčenia LGBTI a ich zdôrazňovanie, tak nech dívam ako dívam a nech premýšľam ako premýšľam, tie propagované "spoločné hodnoty" spoločnosť v abstraktom význame nezdieľa. Možno preto, že sme asymetrický v hodnotové a neakceptujeme právo na lásku "INAKOSŤ."
Áno nespochybňujme, že rodinu tvorí žena a muž. Avšak zároveň nedegradujme význam práva majoritných menších na legalizácií žitia...
Práva ľudí LGBTI neohrozuje kresťanstvo ani extra konzervatívna spoločnosť, chýba nám vôľa v politike a dôvera v štátne orgány. A tiež, vedieť byť sami sebou v prijímaní odlišnosti.
Kotlebovci sa prezentujú neakceptovateľnou silou a násilnosťami.Čo užitočné a prospešné pre spoločnosť tvoria?
Progresívne Slovensko predstavilo návrh zákona o životnom partnerstve.
"Cieľom navrhovanej právnej úpravy je dať všetkým párom na Slovensku, ktoré nechcú alebo nemôžu uzavrieť manželstvo, možnosť právneho uznania ich zväzku, a tým dosiahnuť zlepšenie ich životnej a právnej situácie a postavenia v spoločnosti."
Inakosť? Všetci sme iní, len si to akosi nechceme priznať.
Predseda nacionalistickej Rakúskej strany na verejnosti prezentoval, že nemá rád ľudí /gay - lesby/, rovnakého pohlavia. Vraj "zvrátení" a pritom chodil do gay klubov a inklinoval k "inakosti"...
Ži a nechaj žiť a nestaraj sa o to, kto s kým žije?! Pokiaľ Ti nevnucuje svoje ambície.
Iste, rodinu tvorí muž a žena. Avšak "akceptovateľní" by mal byť každý človek, ktorý pre spoločnosť niečo užitočné tvorí, platí dane a je pre nás prospešní.
Človek je jedineční vtedy, ak dokáže žiť i s ľudmi, ktorí sú iní...
Obetovať koalícia trojicu "gaunerov" už nemusí, sama sa svojou nekompetentnosťou a neustálymi roztržkami, pričiňuje o jej rozpad a likvidáciu ...
A M A T É R I , smerujeme k predčasným voľbám ?!
Bude to rýchly proces: zdiskreditovaný Mikulec a tresne stíhaný Kovařík sa budú držať pri moci a skompromitovaná vládna koalícia, pôjde do zabudnutia!
Zmatkovič háji záujmy prvom rade svoje i Pavlínky, potom zase svoje a niekde na konci sú "zájmy" Slovákov...
OĽaNO som nevolil a nikdy by som nevolil túto bandu diletantov. Čím dlhšie bude táto vláda držať pri moci neschopného ministra vnútra a tresne stíhaného policajného prezidenta, tým skôr budú predčasné voľby.
V celku sa dá povedať amaterizmus nekompetentnej vlády. Cvoka Zmatkoviča, jeho poskokoch a Amandu z hradu ktorá sa nato pozerá - vec nerieši promptné v prospech Slovákoch...
Sľúbili zmenu, prišlo vytriezvenie. Slovensko má abnormálnu vládu s tresne stíhaním policajným prezidentom. Kým predošlí boli väzobné stíhaní, terajší čvarga sa drží pri moci a tára nezmysli o nejakom spiknutí...
Už tretieho policajného prezidenta /Kovaříka/ obvinili? A Mária Kolíková má pochybnosti?
Na mieste je otázka: je Slovensko "mafiánskou a zločineckou krajinou?"
Je nepochopiteľné, že u Mikulca má "obvinení" dôveru?!
Už tretieho policajného prezidenta /Kovaříka/ obvinili?
Je Slovensko "mafiánskou a zločineckou krajinou?"
Je nepochopiteľné, že u Mikulca má "obvinení" dôveru?!
Čo policajný prezident, to gauner?!
...mafiózo...
Kde chápadlá až siahajú?
Lepšie ako Oteckovia, horšie ako erotika.
Odporúčame