Pellegrini a Fico: všetko je vymyslené "naši" sú politickí väzni.
My nič, my sme čistí ako ľalia... Iba za 12 rokov "vládnutia" sa kradlo vo veľkom štýle, všetko pre SMERo/HLAS. My sme predsa "Sociálna demokracia".
Pellegrini a Fico: všetko je vymyslené "naši" sú politickí väzni.
My nič, my sme čistí ako ľalia... Iba za 12 rokov "vládnutia" sa kradlo vo veľkom štýle, všetko pre SMERo/HLAS. My sme predsa "Sociálna demokracia".
Žilinka hlas Smero-Hlasu nevymenuje Kysela za Lipšicovho zástupcu, podal naňho druhý disciplinárny návrh.
Bolo by naivné si myslieť, že Fico a Žilinka nemajú k sebe viac než blízko...?!
Eduarde nech sa chystá račej na politický odpočinok aj s vyšinutím Zmatkovičom.
...a to vymývanie mozgov o nutnosti vakcinácií, je excentrický prezentované...
Celá táto vládna "družina" je akosi pofidérna?!
Celá táto vládna "družina" je akosi pofidérna?!
Celá táto vládna "družina" je akosi pofidérna?!
Prieskum volebných preferencií agentúry Vox politico priniesol zaujímavé výsledky.
Prieskum volebných preferencií agentúry Vox politico priniesol zaujímavé výsledky.
Hlas a Smer vyzerajú ako jednovaječné dvojčatá. Odhliadnuc od osobnej animozity medzi Petrom Pellegrinim a Robertom Ficom, len ťažko by niekto dokázal povedať, v čom sa vlastne obe strany líšia.
Polícia obvinila oligarchu Výboha. Má blízko k Ficovi a Pellegrinimu?!
Verča zase zapotila: Očkovacia lotéria je len "doplnkový" nástroj, pripomína Remišová.
Pokrytecky Pellegrini a Fico mohli prijatie zákona o zvýhodnení očkovaných zastaviť, keby sedeli v parlamente a hlasoval proti. Miesto toho robili tlačovky, kde ubezpečovali ľudí, že oni sú proti.
Pokrytecky Pellegrini a Fico mohli prijatie zákona o zvýhodnení očkovaných zastaviť, keby sedeli v parlamente a hlasoval proti. Miesto toho robili tlačovky, kde ubezpečovali ľudí, že oni sú proti.
Pokrytecky Pellegrini a Fico mohli prijatie zákona o zvýhodnení očkovaných zastaviť, keby sedeli v parlamente a hlasoval proti. Miesto toho robili tlačovky, kde ubezpečovali ľudí, že oni sú proti.
Ak niekto postupuje v rozpore so zákonom, tak je to Remeta a sám Žilinka, ktorý rozhodol o zastavení stíhania vo veci únosu Vietnamca vládnym špeciálom. Žilinka je agentom SMERu, tento kamoš Miška Gučíka a kedysi nominant Kaliňáka na funkciu špec. prokurátora nemal byť nikdy zvolený do funkcie. Treba poďakovať štartérovi a Matovičovi, že nebol schopný buchnúť po stole a stáť za svojim.
Žilinka by mohol sfúknuť aj Fica, jeho blúznenie o politických väzňoch predstaviteľov Smero/Hlasu, už nepozná hranice.
Že v strane Za ľudí mimoriadny snem nebude? A načo by bol, keď strana je v rozklade a smeruje k zániku?!
Tento zákerný a extravagantný týpek, je sama sranda... Všetci sú zlí "dezoláti", iba "ON" je chňup?!
"Slovensko nie je pár stovák pomýlených zmanipulovaných ľudí pred parlamentom. Aj tí sa iba stali bábkami a obeťami pár bezcharakterných chrapúňov bez chrbtovej kosti a svedomia, ktorí sú ochotní vymeniť ľudské životy a utrpenie za pár rokov na slobode a miesta pri koryte. Navyše im proti tom ochotne sekundovali ich antisystémoví "odborníci", ktorí za smrť tisícov ľudí zasa vymenili 5 minút vlastnej slávy. Ani neviem ktorí z nich sa mi hnusia viac," napísal Sabaka.
Počas víkendu sa pred parlamentom zhromaždili stovky ľudí, ktorí protestovali proti očkovaniu, testovaniu aj opatrenia. Skandovali rôzne heslá a podporiť ich prišli aj poslanci Ľudovej strany Naše Slovensko či Smeru a Hlasu. Infektológ Peter Sabaka politikov označil sa "chrapúňov bez chrbtovej kosti".
Pellegrini, Fico a Kotleba nesú zodpovednosť za prípadnú zhoršujúcu pandemickú situáciu na Slovensku aj za chaos?!
Počas víkendu sa pred parlamentom zhromaždili stovky ľudí, ktorí protestovali proti očkovaniu, testovaniu aj opatrenia. Skandovali rôzne heslá a podporiť ich prišli aj poslanci Ľudovej strany Naše Slovensko či Smeru a Hlasu. Infektológ Peter Sabaka politikov označil sa "chrapúňov bez chrbtovej kosti". Počas víkendu sa pred parlamentom zhromaždili stovky ľudí, ktorí protestovali proti očkovaniu, testovaniu aj opatrenia. Skandovali rôzne heslá a podporiť ich prišli aj poslanci Ľudovej strany Naše Slovensko či Smeru a Hlasu.
"Slovensko nie je pár stovák pomýlených zmanipulovaných ľudí pred parlamentom. Aj tí sa iba stali bábkami a obeťami pár bezcharakterných chrapúňov bez chrbtovej kosti a svedomia, ktorí sú ochotní vymeniť ľudské životy a utrpenie za pár rokov na slobode a miesta pri koryte. Navyše im proti tom ochotne sekundovali ich antisystémoví "odborníci", ktorí za smrť tisícov ľudí zasa vymenili 5 minút vlastnej slávy. Ani neviem ktorí z nich sa mi hnusia viac," napísal Sabaka.
Odporúčame