Parlament schválil normálny život pre očkovaných a špeciálne opatrenia pre neočkovaných.
Parlament schválil normálny život pre očkovaných a špeciálne opatrenia pre neočkovaných.
Zvýhodnenie zaočkovaných novela o Covid preukazoch.
Parlament schválil normálny život pre očkovaných a špeciálne opatrenia pre neočkovaných.
Plné očkovaní sa berie občan do 6 mesiacov. Ak sa situácia s pandémiou zhorší na prelome jesene a zimy t. r. už takmer väčšina budeme mať "špeciálne opatrenia" ...
Ako teda tento zákon ochráni Slovensko pred celoplošným zatváraním a kolapsom nemocníc?
Parlament schválil zvýhodnenie zaočkovaných v prípade zhoršenia pandémie.
A Smero - Hlas /pridá sa nacionalista Kotleba?/ podávajú na Ústavní súd ďalšiu sťažnosť.
Pellegrini, Fico a Kotleba sa správajú ako keby ich jedná mater mala. Rozsievajú zlo a nenávisť. Pod rúškom:
"Čím horšie, tým lepšie"...
Čistá demagógia!
Čo urobil Smero/Hlas preto, aby sa pandémia zastavila? Nič!
Iba populistický tlapu rečičky o nedemokratických činoch vlády...
Fico: Kováčik je politický väzeň, mali by ho okamžite prepustiť.
HRANOL stále blúzni a pritom už dávno mal byť v cele, pri "politickom" väzňovi Kováčikovi.
Kollár ešte prekvapí, hraje na dve strany...
Fico /HRANOL/ stále blúzni a pritom už mal dávno byť v cele pri "politickom" väzňovi Kováčikovi.
Exponovaní politici Kotleba, Fico a Matovič sú nielen hanbou Slovenska, ale aj nebezpeční psychopati...
Zdiskreditovaný Fico ako morálny defekt, atakuje na právo "politických väzňov" a slizký Pellegrini, ide na vlnách abnormality skorumpovanej a "mafiánskej" strany SMER vraj Sociálna demokracia?!
Obaja pritom vedia, že väznení predstavitelia tejto "zločineckej" strany sú delikventi a sú nebezpeční pre ďalšie fungovanie demokratické štátu.
Lenže súčasná politická situácia na Slovensku, je žiaľ alarmujúca! Čo politik to...?!
Ťažkoodenci vytlačili protestujúcich spred vstupu do parlamentu?
Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov.
Rok 2021 - COVID 19 a... "Slovensko v rukách vlády diletantov" ?!
Amaterizmus vládnutia vedie k deštrukcií celej spoločnosti.
Zmatkovič stále nedostal svoje 2 dávky "putnik"? No, tak to mi je zvláštne divadielko.
Žeby absencia ... ?!
Pravidla na hraniciach? Za komunizmu sme nemohli cestovať, dnes máme zákazy?! Demokracia ako z rozprávky...
Kisková strana půjde jednoducho do zabudnutia. Blahoželám p. Verča likvidačná "krásavica" to zaklincuje...
Pedro125 Ty si flustrovaný chudák. Taký abnormálný diletant.
Covid 19 je tak vážna choroba ako všetky, na ktoré bežní ľudia zomierajú. Ibaźe ku "Korona" vírusu vládny predstavitelia a niektorí zabednení politici, pristupujú zbytočne prehnané a niekedy i abnormálne. Je na čase pochopiť, že rôzne vírusy tu budú vžy, ibaže sa s tým musíme naučiť žiť. V kontexte slobodného života a skutočnej demokracie.
ÚSTAVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY
Dobrú noc a pekné sny!
Pelle je ako slizky had. Stále sa iba vykrúca, klame a zavádza. Ľudí obľubuje... ON bol v strane Smer 20 rokov nič nevidel, nepočul a je čistý ako ľalia.
Sloboda prejavu a demokracie nabera novú dimenziu. Sledavanie, šmirovanie, testovanie, očkovanie, zákazy a rozklad pravného štátu. Ďakujeme za sprofanovaní 17 november 1989 a "hujerských" politikov...
Pri príchode zo zahraničia sa musí zaregistrovať každý?
No, tak toľko "demokracie a slobody" sme tu ešte nemali?! Mešuge aj jemu podobní diletanti, predvádzajú dno zvrchovanej orgie - špiclovanie, sledovanie, udávanie...
Pellegrini:
Svet Igora Matoviča je plný nenávisti, pomsty, oslavy jeho vlastného ega.
Matovič:
Ste falošný, podlý, zákerný človek, ktorí dôchodcov považuje za nuly. Toto ste vy, pán Pellegrini.
REZUMÉ: Obaja sú absolútne zlo... Preto by sa mohli mešuge aj Pelle, od Slovenskej politiky porúčať - isť do zabudnutia?!
Sedieť v nej nebudú zrejme obaja. Niekto z nich možno i v chládku... Žeby pán obyčajný?
Odporúčame