Riaditeľa SIS sa vzdal funkcie, alebo k tomu pomohli?
Riaditeľa SIS sa vzdal funkcie, alebo k tomu pomohli?
Verča predsedníčka strachujúcej strany by mala vidieť v prvom rade vlastný odchod. Pod jej vedením stranu pochová. Ako Matovič vládu...
Matovič pre vakcínu Astra Zeneca, urobí ešte grandióznu tlačovku. Inde ju nechcú, ja mám po jej aplikácií zdravotné komplikácie a Slovensko ich naďalej podáva...
Matovič a Pellegrini, jeden magor a druhý slizký populista?
Volič má na výber?!
Krajčí skončil, Matovič mu poďakoval za statočnú prácu? Nemal na myslí viac ako 8 500 mŕtvych?!
Ten Matovič je skaza...
Petíciu za predčasné voľby podpísalo už takmer 300-tisíc ľudí?
No, tak konečne starí SMERo Hlas, sa opäť dostanú k moci. To bude raj na Slovensku?!
Ten demagóg Tomáš sa už vidí v ministerskej funkcii. A Šutaj Eštok ten dôkladne vylíže šéfovi...
Však už konečne dajte tomu fešnému Pellegrinimu veľkú moc, keď po nej tak enormné túži. Populistickým Pellegrinim na večné časy a nikdy inak?!
Ak bude naďalej premiérom magor Matovič, nič sa nevyrieši. Jeho odchod je nielen potrebný, ale aj zásadný!
Pre normálnejší chod vlády i celej krajiny.
To teatrálne odchádzanie Krajčího je už komické. Vraj sa obetuje?
To nestačí! Najväčší problém koalície je, bol a bude MATOVIČ.
Však nech ten termo Pellegrini vládne, ak už iba potom túži. A niektorí odpadlíci Za ľudí , sa k falošnému Hlasu nepridajú?
S Pellem nás čaká teplý raj Na Slovensku.
Na hrane: v TV JOJ Pellegrini, Remišová a redaktorka - diskutujú s ochranou tváre prekrytím rúškami.
Oni nemusia mať respirátory? A vraj slušný Pellegrini a teta Verča?
Na hrane: v TV JOJ Pellegrini, Remišová a redaktorka - diskutujú s ochranou tváre prekrytím rúškami.
Oni nemusia mať respirátory? A vraj slušný Pellegrini a teta Verča?
Krajčí neoznámil rezignáciu iba blafuje. Rezignácia znamená okamžite a nie o pár mesiacov?!
NAKA zadržala šéfa SIS za prijatie úplatku.
A koaličná vláda s heslom týždňa: "ZA SLUŠNE SLOVENSKO" ?!
Prd sa dohodli!
Tých 5 ultimatívnych bodov od Kollára schvália a karavana pôjde s hnojom ďalej...
Odídenci od Kotlebu dopadnú ako "rozpad" Smeru, navonok sú akože rozdelení v skutočnosti budú silnejší...
Šašo z Trnavy mám bude žrať nervy naďalej a Sulík, ak nechce vyzerať za hlupáka z koalície odíde sám?!
Však Progresívni, či liberáli majú Pellegriniho, mali by plynúť do jednej strany.
Krajčí hovorí hlasom Matoviča pomätené a nie presvedčivo.
Odporúčame