Premiér nechce do parlamentu, ale vládnu funkciu. Ministra vnútra?!
Premiér nechce do parlamentu, ale vládnu funkciu. Ministra vnútra?!
https://uploads.disquscdn.com/images/0f98990…
Som zvedavý, ako sa k tomu postaví prezidentka. Či bude ochotná po prijatí jeho demisie, ho vymenovať za člena vlády.
Pretože tak absurdnú vec, môže vymyslieť len MATOVIČ a odsúhlasiť mu to môžu len VTIERKY z OĽaNO.
Zmatkovič si to predstavuje, ako hurvínek válku. Najprv politický pouráža a odstráni protivníkov a potom chce zmier?!
Toto má byť solídna dohoda na zmysluplné pokračovanie, vlády štyroch strán? Debile!
Bude Šulo ministrom financií?
Matovič chce dohodu: Sulík, Kolíková, Bittó a Šeliga majú padáka a ON "obyčajný" ostane ako člen vlády?!
Vraj minister vnútra? Špicľovať, sledovať a zatvárať...
Zmatkovič odfajkal Sulíka a odr-bal Kolkovú. Podľa Pelleho mal Sulík dostať miesto ktoré sa neodmieta?!
Nakoniec je to vyhadzov z vlády! Tomu sa hovorí diplomatický odrb...
Rok pomalého umierania vlády Igora Matoviča. Česť jej pamiatke!
Ak by mal Zmatkovič charakter, tak by s vlády prvom rade odišiel sám a potom by sa šiel liečiť.
Sulík je presvedčený o pokračovaní štvorkoalície? A čo je nafetovaný?
Matoviča nemusím a slizký Pellegrini vychovaný od boľševika Fica, sa už nemôže dočkať "teplého miesta" predsedu vlády. Aby ešte demagóg a populista Pellegrini nebol horší, ako Fico a Matovič?!
Je dobré mazaný, tlč huba! Niečo ako E. Tomáš, Šutaj Eštok a sáčková Saková. A kde sa stratil Žiga?
FiCo a kto Pellemu nadával do buzerantov?
Deliť rezorty si už nemusia, pretože koalícia je už v tomto zložení mŕtva. Česť jej pamiatke!
Merkelová si počká keď na ňu príde rad a Čaputová bolo medzi prvými. Nie však s vakcínou Astra Zeneca.
Tiež si to myslím Anti. Sám to pociťujem po očkovaní...
Jou v novinách už sme to čítali. Nemáš niečo nové?
Vakcína od AstraZenecy je natoľko bezpečná, že mne už viac ako týždeň po očkovaní, je veľmi zlé a nemôžem sa s toho dostať?!
Koalícia je už v tomto zložení mŕtva. Česť pamiatke!
Vakcína od AstraZenecy je natoľko bezpečná, že mne už viac ako týždeň po očkovaní, je veľmi zlé a nemôžem sa s toho dostať?!
No, tak to sa načakáme, hlavne čakáreň s Astra Zeneca...
Odporúčame