SaS a Za ľudí - ultimátum pre premiéra odídeš, alebo odídeme my?!
SaS a Za ľudí - ultimátum pre premiéra odídeš, alebo odídeme my?!
Ten Pellegrini je zo šťastnej planéty, nič nerobí a stále rastie?!
Fico môže byť spokojný. Podržtaška, je pilný demagóg a populista.
U6 sme to čítali a čo to má spoločne s rozpadom vlády Neepoooveem?
"SEKTA?!"
Hnutie Obyčajných ľudí stojí za premiérom Igorom Matovičom. „My nechceme, aby odstúpil Igor Matovič,“ hovorí poslanec OĽaNO Ján Herák.
A čo Zuzka chce Igora osvietiť rozumom...? Alebo mu dať požehnanie?
Krajniak podáva demisiu. Vníma ju ako gesto...
Alebo bude nový riaditeľ SIS?
Fico: „Ženu v takom stave, v akom je, môže opätovne posielať do väzby len niekto, kto vôbec nevníma súvislosti a realitu“
Mária Kolíková odíde z vlády, ak Igor Matovič zostane premiérom. S Matovičom vo vláde podľa nej nevie robiť reformy a vládnuť. “Ja verím, že Igor Matovič je veľký štátnik a toto sa vyrieši,” dodala ministerka Za ľudí.
Sulík a Remišová zastavte tento politický marazmus pod taktovkou psychicky narušeného premiéra.
Dánska pacientka, ktorá krátko po očkovaní vakcínou od firmy AstraZeneca zomrela na následky krvných zrazenín, mala „veľmi neobvyklé“ príznaky. Uviedla to Dánska agentúra pre lieky.
Dánska pacientka, ktorá krátko po očkovaní vakcínou od firmy AstraZeneca zomrela na následky krvných zrazenín, mala „veľmi neobvyklé“ príznaky. Uviedla to Dánska agentúra pre lieky.
Odkaz koalícií: Zastavte tento politický marazmus pod taktovkou psychicky narušeného premiéra a umožnite ľuďom adekvátne a zmysluplné žiť?!
Odkaz koalícií: Zastavte tento politický marazmus pod taktovkou psychicky narušeného premiéra a umožnite ľuďom adekvátne - zmysluplné žiť?!
Hnutie OĽaNO sa ospravedlňuje a nechce predčasné voľby? Ako groteska, u mňa - dobrý.
A s MATOVIČOM "k zlepšeniu spolupráce v koalícii?“ To je nemožné, NIKDY!
S MATOVIČOM "k zlepšeniu spolupráce v koalícii?“ NEMOŽNE, NIKDY!
ŠÚKL dôsledne analyzuje každé podozrenie na nežiaduce účinky po očkovaní? Ja mám po očkovaní zdravotné komplikácie už 4 dní.
Nórsko: 1 000 hlásení obáv z vakcíny AstraZeneca.
Uväznenie Pčolinského: je absurdná pomsta, pre Sme rodina?!
Štát ešte pritvrdí? V čom? Hádam nie s uvoľňovaním? Môže byť ešte horšie?
Najdôveryhodnejším členom vlády je Pellegrini, Matovič na chvoste.
Blaha: pokiaľ nedôjde k zmene premiéra... Škoda, že tento "vedec" túto rozumnú repliku, nepoužil aj za Fica. Potom by sa situácia na Slovensku zlepšila.
Odporúčame