Veľká noc 2021 bude "v núdzovom stave."
Veľká noc 2021 bude "v núdzovom stave."
Matovič je celý čudný - exhibicionista .
Naď: Robíme všetko pre to, aby sme vládu rozbili!
Čaputová vyzýva a Matovič šaškuje, má ju u prdelí?!
Šulo neponáhľaj sa z demisiou, pretože vláda bude aj bez Teba s predčasnými voľbami?!
K vakcíne Sputnik sa nebudem vyjadrovať pretože nemáme o nej viac informácií. Len nechápem prečo v Rusku a bývalých štátov ZSSK sa nechcú ňou očkovať?!
Astra Zeneca sklamala, nikdy viac...
Krajniak podáva demisiu. Za šéfa SIS ho Kollár nenominuje?
A čo tak urobiť naneček, Kollár riaditeľ SIS a Krajniak šéf parlamentu?!
To je požehnanie, namiesto očakávaných 300-tisíc dávok vakcíny AstraZeneca v marci príde na Slovensko 25-tisíc dávok.
Mala ho kopnúť do zadnej časti teľa a povedať končite Igino.
Čaputová preukázala totálne politické AMATÉRSTVO a prezidentskú NESVOJPRÁVNOSŤ.
Zakrýva Zmatkovič vlastné nedostatky šikanou obyvateľov?
Igor odstúp!
Odkaz pre koalíciu a prezidentku: Nepočúvajte politológov a analytikov, vypočujte si konečne psychiatrov.
Črtá sa návrat smerákov? Posledný prieskum je veľavravný. Spolu by mali takmer 35 % populácie...
Kollárovo hnutie Sme rodina považuje zatknutie Vladimíra Pčolinského za osobný útok koaličného partnera proti nim. Kým predchádzajúce zatýkania ľudí blízkych Smeru oslavovali ako festival politickej nezávislosti, zadržanie Pčolinského bola podľa ministra Milana Krajniaka „pomsta polície".
Zuzka, Zuzka, Zuzička, aká si Ty malíčka a šašo pomätení rokujú...
Šašo vítal Sputnik na letisku v Košiciach, teraz ho Sputnik po Krajčím odfrajguje?!
A Pellegrini má dvere otvorené k získaniu moci. Tých 300 tisíc podpisov už možno nebude ani potrebovať. Zmatkovič mu donesie žezlo na striebornej tácke...
A od kedy Matovič poznal, alebo pozná sebareflexiu? Ten je nepriateľ každého...
A dáva bozk smrtí?!
Odporúčame