ZMATKOVIČ: najprv odborníkov na boj s pandémiou obhajoval, potom ich kritizoval a nakoniec obvinil národ z nezodpovednosti.
Vulgárne prasa na čele vlády.
ZMATKOVIČ: najprv odborníkov na boj s pandémiou obhajoval, potom ich kritizoval a nakoniec obvinil národ z nezodpovednosti.
Vulgárne prasa na čele vlády.
Zmatkovič odstup!!!
Riadenie štátu zjavne nezvládaš!!!
https://uploads.disquscdn.com/images/
1d9c73a1508916d4bb09b7b829e7837636a1094a76565834 856295a55e0808cf.jpg
Ja keď vidím toho "Fantozziho" ako sa boji o moje zdravie a o zdravie všetkých milujúcich občanov tohto štátu, tak sa mi chce plakať. Veď ten človek by sa od dobroty aj rozdal, rozdelil by cely svoj majetok medzi ľudí, ktorých on tak miluje a stará sa o nich, že im zníži dôchodky a obmedzi zdravotnú starostlivosť. Podla mňa ten "účtovník Fantozzi" - premiér šašo, bojuje sám so svojím "preexponovaným" mozgom, inač ťažko rozumieť jeho schizofrénii...
Minister zdravotníctva Marek Krajčí tvrdí, že sme sa dostali do exponencionálnej fázy rastu.
„Žiaľ, vymklo sa nám to z rúk. Tí, čo kričali hamujte, snáď už teraz budú vypočutí. V pondelok zasadá krízový štáb, verím, že prídu rázne opatrenia, hoci teraz sa to už bude zastavovať oveľa ťažšie a bude to trvať dlhšie. Ale stále ešte nie je prineskoro,“ dodáva na sociálnej sieti minister.
Zmatkovič berie boj do vlastných rúk...
Ja keď vidím toho "Fantozziho" ako sa boji o moje zdravie a o zdravie všetkých milujúcich občanov tohto štátu, tak sa mi chce plakať. Veď ten človek by sa od dobroty aj rozdal, rozdelil by cely svoj majetok medzi ľudí, ktorých on tak miluje a stará sa o nich, že im zníži dôchodky a obmedzi zdravotnú starostlivosť. Podla mňa ten "účtovník Fantozzi" premiér šašo, bojuje sám so svojím "nadupaním" mozgom, inač ťažko rozumieť jeho schizofrénii...
Zmatkovič berie boj do vlastných rúk, masturbáciu mozgov občanov Slovenska.
Premiér: „Znovu preberám vedenie v boji s nákazou. Prepáčte, ale nebudem počúvať názory ľudí, pre ktorých zdravie a smrť iných ľudí okrem nich samých nie je hodnotou“.
Od Zmatkoviča sa postupne nakazíme všetci len neviem, či nebudeme mať trvalé následky?!
Zmatkovič prosí a vzápätí "sere" na nás. Pelle "štuka" nový trend politiky.
Chcel som dať ľuďom slobodu, sklamali ma, tvrdí Matovič.
To je ten, ktorý na otázku redaktorky, prečo nemal na svadbe, ktorej sa zúčastnil rúšku, tak odpovedal načo. A keď sa ho redaktorka opýtala, či sa pôjde dať testovať, tak odpovedal tiež niečo ako načo. Tak na takéhoto šaša vo funkcii premiéra s.rem aj ja.
Chcel som dať ľuďom slobodu, sklamali ma, tvrdí Matovič.
To je ten, ktorý na otázku redaktorky, prečo nemal na svadbe, ktorej sa zúčastnil rúšku, tak odpovedal načo. A keď sa ho redaktorka opýtala, či sa pôjde dať testovať, tak odpovedal tiež niečo ako načo. Tak na takéhoto šaša vo funkcii premiéra s.rem aj ja.
Premiér: chcel som dať ľuďom slobodu, sklamali ma.
A od kedy dáva ľudom slobodu Zmatkovič? Tá nie je predpísaná ústavou?
Lukašenko má legitímne právo vládnuť hovorí bývali predseda parlamentu? O tom našťastie nerozhoduje kapitán Danko, ale Bieloruský ľud.
Ak mohol byť na čele parlamentu Hochštapler Andrej a premiérom môže byť "psychopat", tak prečo nie podľa niektorých "diktátor" Lukašenko?
Európska únia by nemala zasahovať do vnútorných záležitosti zvrchovaného štátu Bieloruska. Aj keby voľby boli z nášho pohľadu nedemokratické?!
Zmatkovič pritvrdzuje.
Drsný útok na Radičovej priateľa: Je to primitív!
Nemal si obtierať hubu o moju Pavlínku.
Danko: Lukašenko má legitímne právo vládnuť.
I keď voľby bolí sfalšované?
No kapitán Danko je "demokrat"!
Odporúčame