Gašparovič (ch)ujo nech si spomenie aký bol (ne)prezident. A koho zastupoval ako mizerná hlava štátu?!
Ten bolševik nech poučuje Zužu a šéfa Hranola.
Gašparovič (ch)ujo nech si spomenie aký bol (ne)prezident. A koho zastupoval ako mizerná hlava štátu?!
Ten bolševik nech poučuje Zužu a šéfa Hranola.
Pellegrini? Hlas je nielen falošný, ale i dobré mazaný. Raši, Tomáš, atď sama elita. Hlasná trúba demagógie a primitivizmu.
Keby Pellegrini neodišiel zo Smeru, mohol byť dobrý predseda strany a premiér .
Transparency: Matovič by mal zverejniť majetkové priznanie manželky.
Zmatkovič: Za podnikanie firmy Arca môžu Fico a Pellegrini. Sú páchatelia...
Ani ja som ešte nevidel, tak snaživého premiéra.
Čo tlačovka to plač a abnormalita v rozhodovaní a kompetentnosti.
Chudák Fico "šéf" Kočnera , už melie politický s posledného.
Jankovská zostáva vo väzbe.
Dúfam, že to nebola tiež nominantka strany SMER - SD / Hlas?
Pretože by to potom znamenalo, čo Smerák - to "zlodej a mafián" ?!
Súd s Kotlebom je vo finále?
A to čo mu dokázať? Že je fašista, nacionalista pod rúškom zmienky?!
Neviem, či za podnikanie firmy Arca sú páchatelia Fico a Pellegrini? Môžu to byť halucinácie pána premiéra?!
Viem však, že p. Zmatkovič ešte nedokladoval a nevysvetlil 10 miliónovú investíciu firme Arca - "hruštičky húževnatej" manželky Pavlíny.
Slovensko má vládu amatérov a nesplnených očakávaní. Vyhlásil to expremiér Peter Pellegrini (Hlas) v súvislosti s uplynutím pol roka od nástupu vlády Igora Matoviča (OĽANO) do funkcie. Premiér podľa neho robí hanbu Slovensku.
Nuž, ale SMER 1 Fico a SMER 2 - teraz Hlas Pellegrini, tiež nebola lepšia vláda... Kradlo sa vtedy, kradne sa teraz a bude sa rozkrádať naďalej?
Za vlád p. Fica boli erudovaní zlodejí a kurtizáni mafiánov.
"Šašo" Zmatkovič je asi v dimenzií zázrakov?
Alebo začínajú účinkovať psycho analytické blúznenie?!
Nemám najmenší problém povedať, že pán Zmatkovič je nie kompetentný a vzdať sa titulu získaný plagiátorstvom, mal urobiť okamžite...
Ale nemáme už priemysel, poľnohospodárstvo a armádu. A veríme na pandémiu, ktorá pandémiou nie je. Zámer demokratov vyšiel do bodky.
Všetko sa dnes točí okolo covidu a v zákulisí sa dejú onaké veci. Tlačia sa miliardy a rozhadzuje sa plnými priehrštiami. Tým správnym a najpotrebnejším. Bohužiaľ ale nastane obdobie, že sa bude musieť tie miliardy aj splatiť. Banky to ale nebudú a ani nadnárodné koncerny. Tie bohatnú stále viac a viac. Zaplatíme to my a tí, čo prídu po nás. Naše deti. A ako sa tak na to pozerám, tak aj ich deti.
Desím sa týchto prieskumov iba z jediného dôvodu. Tieto prieskumy sú merítkom intelektuálnej úroveň tohto národa. Mnohí sú tu stále hrdí na ten november 89, ktorý ja považujem za tragédiu tohto národa. Vtedy nastalo totálne vygumovanie mozgov. A úpadok stále pokračuje. Tu nie je na programe zachrániť sa a prežiť, tu vládnu iné kritéria. Naši rodičia a prarodičia budovali. Ich potomkovia to ničia a pripravujú tak pre svojich potomkov ozaj žiarivú budúcnosť. A tak, ako sa sadlo na lep v tom 89, tak to pokračuje naďalej. Hlavne, že máme banány a hajzelpapier.
Covid je evidentne riadený z vonku a pokyny sa tvoria mimo tejto republiky. Pelle mal šťastie v tom, že sa to iba rozbiehalo a informácií bolo primálo. Bol to iba začiatok a on ukázal, že s rozumom sa dajú veci zvládať. Všetci sme boli rovnako vydesení a chýbali informácie. Za osem mesiacov trvania tohto šialenstva ale vyplávalo na povrch množstvo informácií a ukazuje sa, čo je hlavný zámer tvorcov “pandémie”. Nabaliť sa teraz na strachu ľudí.
Pelle by tak musel jednoznačne držať krok a hubu. Tak, ako ju držal ako premiér. A tie % by išli dole. Neverím totiž tomu, že by našiel v sebe tú odvahu a vydal sa smerom Švédska, alebo Bieloruska. Totálne by nás odizolovali a stali by sme sa čiernou ovcou EU. Zožrali by nás za živa. Jediný, kto tu ten rozum nestratil a verejne prehlásil, čo si o tom covidu mysli bol Fico. Podotýkam, je jediným politikom, ktorý to vidí reálne. Zvyšok sa vezie na covidovej vlne a predháňajú sa v tom, kto je lepší a kto by to zvládol ešte lepšie.
Nechajte Zmatkoviča blúzniť v klamstvách ďalej, volič mu to spočíta. Keď bol v opozícií všetkých pán "čistý" obviňoval a teraz má sám maslo na hlave...
Fico: Ospravedlňujem sa občanom Českej republiky. Toto môže vymyslieť len idiot.
Fico: Ospravedlňujem sa občanom Českej republiky. Toto môže vymyslieť len idiot.
Za štátne peniaze sa dobré telefonuje. Komu ešte p. Čaputová netelefonovala?
Odporúčame