Fico: Ospravedlňujem sa občanom Českej republiky. Toto môže vymyslieť len idiot.
Fico: Ospravedlňujem sa občanom Českej republiky. Toto môže vymyslieť len idiot.
Za štátne peniaze sa dobré telefonuje. Komu ešte p. Čaputová netelefonovala?
Na Slovensku a. i. v celej Európskej únie ročne zomiera na chrípku niekoľko stotisíc tisíc ľudí, avšak také dôležité opatrenia sa nerobia ako na COVID 19.
Áno, Koronavírus netreba zľahčovať, avšak netreba to ani preháňať s reštrikciami a následné komplikovať život občanov Slovenska a EÚ.
Česko včera testovalo viac ako 22 tisíc občanov na Slovensku je testovanie na COVID 19 veľmi chabý, slovom mizerní.
Zmatkovičová vláda: Česko bude "červená" krajina.
Toto nariadenie je matečné, nelogické a neprospešné, ako celá "abnormálna" vláda tejto krajiny.
Čaputová môže všetko, len nie byť nadstranícka a akceptovateľná.
Zmatkovič už "nič" nevie, ja nič ja muzikant... S voličov si robí zrejme hlupákov?!
Toto nariadenie je matečné, nelogické a neprospešné, ako celá "červená" vláda tejto krajiny.
Pellegrini postu podpredsedu parlamentu sa mal vzdať hneď, keď vystúpil zo strany Smer - SD. Teraz to už bude iba fraška.
Na poslanecký klub nemajú nárok, pretože strana Hlas nekandidovala v riadnych parlamentných volieb.
Celý krízový štáb dať do karantény a Zmatkoviča do ústavu "harakiri".
A Slovenská vláda sa stáva červenou...
Vážneho odvolanie nie je vážne v kontexte právneho výkladu a etického kódexu zamestnanca - spojenú stranou SMER 1 a SMER 2 /Fico + Pelle/. Vážny sa nikdy nemal stať GR Sociálnej poisťovne. Ten už mal toľko funkcii a jeho výsledky stály za prd.
Fraška je sám Danko kapitán. Lúpežník bez vojska.
Pellegrini SMER 2 vykráda nielen progresívcov, ale i OĽaNO i SMER 1. Je to taká slečinka pre všetko...
Neviem aký má hlas Jankovská, ale mohla by už zaspievať?
A k protestujúcej hladovke? Kde niet argument, nie je ani dišputácia.
Opäť nová ďalšia kráska Borisa Kollára "multiotecka".
,,Krásna. Už ti to zrobili? Vylížem ti juuuu a vyš*kám.” ,,Za jazdy v aute si vyhrnieš sukňu a budem ťa ho*iť.” ,,Už si predstavujem, ako ťa urobím.”,,Strašne ťa chcem šu*ať, už dlho ma nič nepriťahovalo ako ty.”
Danko je opäť predsedom končiacej strany. Andrej SNS dovedie túto mini stanu - do zabudnutia.
Fico a Kollár sa navzájom obviňujú?
Súboj morálnosti: Obaja politická žumpa.
Odborári sa chystajú do ulíc?
Čudujem sa a čo tam budú robiť striptíz?
Alebo nebodaj s buldokom alias Ficom a najpopulárnejším mediálnym politikom Pellem budú rozdávať "teplé párky" a pivo?
Odbory na Slovenskú sú prepojené s bývalou vládou ala SMER a Hlas.
Ohrození susedmi? Nie, ale súčasná vláda je, AMATERIZMUS. Je to, červená zóna.
"Hurvínek" Zmatkovič, tož politik exemplár - nevymyslíš to...
Hrnko alebo Danko? "Věčší blbec než mně čekali". SNS čaká zánik...
Odporúčame