Všetko mohlo ovplyvniť, ale nie rozsudok. Ortieľ nemusí korešpondovať s faktami...
Remišová ku „nečakanému“ odloženiu rozhodnutia súdu v prípade Kuciak: „Chceme iné Slovensko, bez korupcie a mafiánskych spôsobov. Dúfam, že sa čoskoro dočkáme“.
...no a svojho "mafiána" Andreja budete riešiť kedy?...Náš človek???
Blaha o väzbách SMERu na vraždu Kuciaka bla, bla, bla.
A čo "šéf" Hranol, na Kočnera nemal väzby...? Alebo ústami Blahu, aj to je fatamorgána?
Remišová ku „nečakanému“ odloženiu rozhodnutia súdu v prípade Kuciak: „Chceme iné Slovensko, bez korupcie a mafiánskych spôsobov. Dúfam, že sa čoskoro dočkáme“.
Tomáš demagóg hlava pomazaná, môže Pellemu vytrieť kocúra?! Aj to tíško, bez ujmu na zdraví.
Napínavá vzrušujúca telenovela - s kriminálnou zápletkou, bez jasného konca.
Alebo "skorumpovaná justícia" chystá dôležití ortieľ?
Marhuľa bude zaiste nekonečná telenovela, ako Kočner. Údajne za, objednávku vraždy novinára?!
V konečnom dôsledku všetci zainteresovaní, majú prácu a verejnosť je "hororom" znechutená. Šoková terapia...
Aby sme sa nedozvedeli, že "vyššia sila zasiahla" a Kočner bude prepustený? A budú mu musieť zaplatiť odškodné?!
Že je to absurdné? Na Slovensku je všetko možné...
Šeliga, Kollár, Remišová, žiadni predseda stranu Za ľudí nespasí.
Strana bola založená človekom - bývalým prezidentom, ktorý sa stretával s mafiou.
Hufne zrušiť stranu, alebo sa zachrániť - spojením s inou dôveryhodnejšou stranou.
Marhuľa je čerstvo strelený už aj na hlavu, ale pamäť a láska k peniazom mu zostáva , ako pacientovi na Pražskej psychiatrii. Ó, aké dojímavé a neskutočné?!
Schmögnerová je tiež nenásytná. A čo urobila ako ministerka preto, aby to nebola pravda: Ľudia sú nenásytní a dajú sa zviesť.
Umožnila nebankovým spoločnostiam podvádzať a okrádať obyčajných ľudí?!
Dobre hovorí, strana v ktorej je Kiska, Šeliga a Remišová je niečo také, čo tu nebolo a dúfajme, že už ani nebude.
Majský je dobré mazaný a jeho advokát robí čo môže... Z lásky k peniazom, mu začalo preskakovať?
Remišová: Za ľudí je v parlamente jediná seriózna stredová strana.
No Verča, aby si sa aj volič stotožnil s Vašim názorom "jediná seriózna strana"?!
Spájanie má vyznám, ak volebný potenciál bude adekvátne znásobený.
Za ľudí však potrebuje v čele osobnosť.
Verča, fluidum a krásu som u Vás žiaľ, nezaznamenal.
Čo všetko súdruh za dva roky, čo bol premiérom, nevedel. A zrazu ako blesk z jasného neba - osvietilo ho.
Pellegrini: Ako predseda vlády som nevedel, že Kyselica je príslušníkom vojenského spravodajstva.
Odporúčame