Šanta: Chcem veriť, že poslanci nového šéfa prokuratúry ešte nevybrali.
Nie, čakajú na Vás!
Šanta: Chcem veriť, že poslanci nového šéfa prokuratúry ešte nevybrali.
Nie, čakajú na Vás!
Styxi: prezentuješ sa ako úbožiak. K pánovi prezidentovi trošku úcty prosím.
Smerovanie Za ľudí bude poznačené zánikom a odchodom do zabudnutia.
A ja som počul, že p. Kiska bol najlepší prezident banánovej republiky.
Schmögnerová teraz komentuje všetko, ako ministerka bola najslabší element vtedajšej vlády.
Kočnerovi zrejme "odpustia" trest.
Justičný omyl?!
A kto si vie predstaviť spoluprácu s Druckerom, keď nevedel ani ako minister rozhodovať...?!
Drucker podal trestné oznámenie - na seba?
Minister čo nevedel rozhodovať a slabý predseda strany /NE/ Dobrá voľba.
Bol taký tajtrdlík.
Pelle je ako Fico, iba lepšie sofistikovaný a možno i umiernejší vo vystupovaní.
Avšak Pelle viac ako 20 rokov kryl mafiánske praktiky, korupciu a klientelizmus mecenášov Smeru.
E. Tomáš bol Ficov riťolez a stále je prefíkaní politik a demagóg.
Mecenáši Smeru. Kto sú ich kone v politike a koľko zarobili za Fica. Majský je za mrežami.
Doprastav vzkriesia len tučné štátne zákazky. O tých rozhodovali podnikatelia z pozadia Smeru. Podnikateľov Širokého, Brhela a Výboha ich spájali dve veci.
Okrem Fica V roku 2013 sa stretli politici Smeru v nitrianskom hoteli Zlatý kľúčik, ktorý je spájaný s Norbertom Bödörom - synom oligarchu Miroslava Bödöra, ktorý má kontakty aj na špičky strany.
Blaha o väzbách SMERu na vraždu Kuciaka bla, bla, bla.
A čo "šéf" Hranol, na Kočnera nemal väzby...? Alebo ústami Blahu je zrejme fatamorgána?!
Je drzosť hovoriť, že toto je normálne.
Drucker si nevie predstaviť, že by si sadol za stôl s Tomášom či Žigom.
A pritom všetci títo "ambiciózni politici", boli v strane SMER - SD.
Je drzosť hovoriť, že toto je normálne.
Bábkoherečka - celá Tvoja strana aj s Tvojím precedom je výsmech Slovenska .... Ty si jedna neodborná osoba, čo zo seba robí múdru.... Ty IT-čkárka pandrláčiková.... Jeliga sa pretancoval do parlamentu vďaka smrti dvoch mladých ľudí ....čo ste vy za strana - strana hlupákov a pozbieranej zgerby ....presne ako Olajno.........o predčasných voľbách nerozhodneš Ty ale ľudia - a vedz, že budú ! Tie Tvoje žvásty o zodpovednosti, poctivosti a iných cnostiach si Ty do papule neber ----- vedela si moc dobre kto je Matovič a taktiež kto je Kiska - a napriek tomu si bola pri nich - nemo si čumela ako bager na tvrdú hlinu - a žvástala o mafii, krádežiach a nepoctivosti ...... že ŤA hanba nefackuje.
Remišová nahradí Kisku a potom môžu u Za ľudí zhasnúť.
Odporúčame