Nie, "zlodeja" Fica a Pelleho nepodporujem. Stačilo 12 rokov vládnutia "zločineckej" strany SMER teplý Pelle už Hlas "morálnej čistoty"?
Nie, "zlodeja" Fica a Pelleho nepodporujem. Stačilo 12 rokov vládnutia "zločineckej" strany SMER teplý Pelle už Hlas "morálnej čistoty"?
Ak by náhodou parlament predsa odvolala p. premiéra, tak nastúpi "teplejší" Pelle, alebo ožran Fico?
A čo, ak Igorko odstúpi sám to SMERu 1 s Ficom a SMERu 2 s Pellem bude stačiť, alebo budú požadovať odstúpenie ďalších členov vlády a najlepšie i p. prezidentku?!
"Morálny etalón" Fico s ješitným Pellem, budú už spokojní?
Keby SMER dobré vládol Matovič by premiérom nikdy nebol.
"Zločinecký" SMER nesie zato zodpovednosť. A teraz buldog Fico steká... FARIZEJ Fico a Pelle.
Stále mi chýba u premiéra "Osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti vykonávať jednak mandát a jednak povolanie" - ja ho mať musím a to nie som premiér, ktorý rozhoduje o osude 5 miliónov občanov.
SMER zrodil Matoviča. Keby dobre vládol...
Fico a Pellegrini:
Ste poskokovia oligarchov. Žiadne dve autonómne strany. Je to podvod na voličov!
Prestaňme tu robiť toto zbytočné teátro. (...) Kičura, Jankovská, Kočner, , to nie je koniec.
Opozícia má právo vládu kritizovať a usilovať o jej pád.
Iná vec je morálny aspekt SMER - SD a jeho odídencov strany Hlas. Za viac ako 12 ročného vládnutia, bolo to chabé a teátre?!
Mafiánske praktiky, korupcia a klientelizmus.
Ak Fico povie, že Matovič je klamár, zločinec a kriminálnik, nie je to úsmevné?
Hlavným poslaním Fica a Pelleho zo strany Smer a Smer 2 je ...
Nebudem obhajovať terajšieho premiéra, pretože som ho nevolil a jeho vystupovanie mi nie je sympatické, často nie je konzistentné štátnika.
Áno, je chybou, že sa "svojský" predseda OĽaNO stal premiérom.
Koalícia by urobila dobré, keby bol premiér vymenený, osobnostnou akceptovateľnejšou, morálnejšou a menej výstrednou. Ak tak neurobia, skôr či neskôr vláda zrejme padne...?!
Opozícia má právo vládu kritizovať a usilovať o jej pád. Iná vec je morálny aspekt strany SMER - SD a jeho odídencov strany Hlas za viac ako 12 ročného vládnutia to nebolo žiadne teátre. Mafiánske praktiky, klientelizmus a rozkrádanie...
Ak Fico povie, že Matovič je klamár, zločinec a kriminálnik, nie je to úsmevné?
Hlavným poslaním Fica a Pelleho zo strany Smer a Smer 2 je znázornené dole...
Smer Fico a Smer 2 Pelle, idú súčasnej vláde po krku a chce jú odvolať. Títo farezeji, sú ešte horšie monštrum, za 12 rokov vládnutia, sú zodpovedné za nepriaznivý stav politického a spoločenského života.
Súdnictvo, prokurátora boli za ich vládnutia prepojenie na mafiu aj samotné Smerácke politické špičky. A teraz tiíto korupčníci, hovoria bez hanby o morálnej zodpovednosti...
Takto, v žiadnom prípade nie je etické obhajovať plagiátorstvo. Horšie na tom je, že politický systém je na Slovenskú prehnitý. Za viac ako 30 rokov od "revolúcie" korupcia prekvitá i systém zlá v politickom a spoločenskom význame. Politici na miesto toho, aby vzájomne korektné súťažili o voliča, tak sa oháňajú nálepkami kto je väčší zlodej, podvodník , psychopat a "morálny etalon".
Preto sa v súčastnosti volič nechce angažovať pre politiku, vidí v nej amoralnosť a aj špinavé praktiky.
Áno, p. Matovič nie je morálnom autoritou a preto by urobil lepšie keby sa politický stiahol.
Lenže tú nastáva dilema, na krk súčasnej vláde siaha, ešte horšie monštrum za 12 rokov vládnutia strana Smer resp. Hlas. Obe tieto strany sú zodpovedné za nepriaznivý stav politického a spoločenského života.
Súdnictvo, prokurátora boli prepojenie na mafiu aj samotné Smerácke politické špičky.
Dnes strany z "morálnym úpadkom" SMER a Hlas, chcú v parlamente odvolávať premiéra a ho dehonestovať...
p. Baránek sa zase vyznamenal stále dookola. Zhodnotenie je známe, tak načo to opäť interpretovať? Súmrační nemajú čo robiť, tak sa odbavujú na altruistickom premiérovi. Alkoholik Fico a jeho dvorný šašo Pelle, sa potrebujú dogmatickí prezentovať...
Je pozde Fico. Mal si 12 rokov na to, aby si magora a celú slniečkársku bandu odstavil na slepú koľaj, mal si si brať príklad z Orbana. Teraz vyplakávať je neskoro. Slovensko je v pitchi kravskej, nezvratnej.
Farizej Fico: „Všetci sa ma pýtajú: preboha, to čo za šaša ste do Bruselu poslali?“
Morálna čistota Fico:
https://uploads.disquscdn.com/images/4e74b2f…
Veru,veru... alkoholizmus,demencia a nenaplnené sny trojnásobného premiéra, tu je už aj medicína krátka.
O duševnom stave expremiéra Fica sú obavy už dlhší čas. Alkohol mu zrejme nie je cudzí, často breptá a potí hovadiny. Buldog ideš, vraj po krku nepôjde jeho odchovancovi Pellemu, al e priamo súčasnej vláde.
Fico a Pellegrini počas viac ako 12 ročného vládnutia obrali Slovensko o niekoľko miliard EUR, tak prosím nech neštekajú a pozrú sa na svoje diletantské vládnutie strany SMER, SNS a Most-Hít.
Keby boli naďalej vo vláde, tak prvom rade by sa mali oni dobré a ich bosovia i oligarchovia, potom dlho nik a potom zase skorumpovaná strana SMER 1 a SMER 2 / Hlas.
a za druhé Smer je len jeden SMER - SD a Hlas - SD je iba jedná strana SMER, to je len klamstvo na voliča.
Odporúčame