Matovič bude čeliť opozičnému pokusu o odvolanie z funkcie premiéra.
Za prvé čeliť nebude, je to iba divadielko strany SMER Fica a strany SMER 2 Pelleho. Návrh podali spoločne!
Hrá niečo Fico a Pelle na svojich voličov, alebo ich oblbujú?
Matovič bude čeliť opozičnému pokusu o odvolanie z funkcie premiéra.
Za prvé čeliť nebude, je to iba divadielko strany SMER Fica a strany SMER 2 Pelleho. Návrh podali spoločne!
Hrá niečo Fico a Pelle na svojich voličov, alebo ich oblbujú?
p. Fico ako mohol p. Matovič obrať Slovensko, v Bruseli keď sme ešte nič nedostali?
Demagóg roka: Fico, Pellegrini a Tomáš - väčší idiot než sme čakali.
Pelle a Fico sa spojili, spoločne budú odvolávať p. premiéra.
Pellegrini pre získanie "stratenej moci" urobí všetko, aj blbca.
Fico neustále tára o nejakej „rustikálnej sociálnej demokracii“, ale nič také neexistuje. To si vymyslel, je to podvod.!
Žiadna sebareflexia Smeru a Hlasu sa nekoná. Tá arogancia opozície mi začína prekážať, lebo je účelová a prehlušuje podstatu problému. Matovič je malý slovenský podvodníček, akých je na Slovensku mnoho. Ale nie je to zločinec.
Diletantská vláda Igora Matoviča vedie Slovensko do takej ekonomickej katastrofy, že už takmer nikoho nezaujíma korupcia, mafianizácia a oligarchizácia slovenskej politiky.“
Ja mať Ficove starosti?
V súčastnosti je to politik bezvýznamný, abstraktného a progresívneho významu.
Jurko dobré robíš, že nechceš povaliť vládu. Fico sa však nemôže vrátiť je zrejme, že ho navštívi NAKA a tíško s Kočnerom budú riešiť ako "odrbať" štát a možno aj deportáciu Zmatkoviča...
Aby "buldogovi" šéfovi Kočnera, nešla NAKA po krku?!
Blaha a krotiť sa? To, ako keby sme chceli, aby Pelle nehovoril fázu: padní, komu padní.
Všetko je možné. Možno, budeme prekvapení?!
Napr. i to, že Fico a Pellegrini to iba hrajú. Môžu byť spoločné v budúcej vláde.
To, že sa rozišli, je iba na "oblbovanie voličov"?!
Ani Fico, ani Pelle spoluprácu nevylučujú. Tŕňom okú im je najväčší nepriateľ "buldog" Fico ho volá - blázon MATOVIČ.
Matovičova vláda sa do dejín slovenskej politiky zapíše výrazným spôsobom. Žiadne predchádzajúce vlády totiž neboli tak skoro od nástupu k moci zdiskreditované, demoralizované, rozhádané a na pokraji rozpadu.
Rysuje sa tu nová koalícia Hlas + SaS + PS, prípadne Za ľudí, ak sa dostanú do parlamentu.
Frontálny útok liberálov na túto vládu, ktorá je, ako tak do určitej miery konzervatívna, zrejme im nádej vlial Pellegriniho odchod zo SMERu a založenie vlastnej strany zvanej Hlas – sociálna demokracia.
Liberáli sú na koni.
Staronovým premiérom po nasledujúcich parlamentných voľbách možno predčasných?/, bude s najväčšou pravdepodobnosťou Peter Pellegrini, ktorý je klasickým sociálnym demokratom západného typu – teda liberál a spoločne s progresívcami, SaSkármi a Zaľuďmi môže vytvoriť vysnívanú liberálnu koalíciu, z ktorej budú mať LGBTI aktivisti ohromnú radosť.
A "buldog" Fico? Pôjdeme "liberálnej" vláde po krku...
Vraj Anglický buldog je kľudný, spoľahlivý, sebavedomý pes, často flegmatický, je výborným spoločníkom, k deťom je veľmi jemný, rád sa s nimi hrá, no najmä pri hre s malými deťmi je dobrá prítomnosť dospelého. Keďže je veľmi dobrosrdečný, nie je veľmi vhodný ako strážny pes.
A aký je buldog Fico?
Priateľský: odchádza od neho Pelleho jedenástka.
Dobrosrdečný: aj Matovičovi dopraje bontón - je blázon, hovorme to všetci od teraz - nahlas.
Buldog Fico je veľmi jemný politik v parlamente šteká, vrčí a to je všetko, čo môže...
S mladým perspektívnym Kaliňákom do dotiahne zrejme do Leopoldova pravda, ak budúci premiér Pelle, mu nepodá pomocnú ruku?!
Fico je politik bez konkurencie v našej politickej scéne. Hovorte aj píšte si čo chcete nemá na neho nikto, nikto....
Však Fico buldog je, asi preto tá symetria.
Smer má po rekonštrukčnom sneme, ako dopadol? Žeby sa rozpustil a zanikol?!
mer s teplým Pellem 12 rokov rozkrádali, mali kontakty na mafiu a za ich vládnutia bol klientelizmus a teraz majú tú drzosť tváriť sa na svätuškárov a vyzývať p. Matoviča na odstúpenie... Smeráci a falošný Hlas, nie je Vám to trápne?
Vy ste doviedli Slovensko do marazmu a teraz sa hrajete na "etalón mravnosti"?!
p premiér priznal chybu Plagiátorstva a sám odstúpi, ak splní volebný sľub. Nie však preto, že ho bude vyzývať zradcovský gay Pelle.
Kedy SMER a zradcovská jedenástka a sám Pelle, ktorý pred voľbami rozdával milióny, sa ospravedlnia voličom a občanom Slovenska, za mafiu v prokurátore, súdnictve atď?
Pelle 12 rokov kryl svinstva a mafiánske praktiky Smeru a teraz hovorí, že Hlas je čistá strana s novými ľudmi a demagóg Tomáš? p.Pellegrini si asi myslí, že volič má zlú pamäť?
Áno, táto vláda aj sám p. premiér Matovič, robia chyby a nie vždy sú v intenciách mravnosti, príčetnosti a správnosti riešenia problémov občanov.
Avšak to, čo tu zanechal SMER / Hlas, je "MOC hrôzy"!
Smer s teplým Pellem 12 rokov rozkrádali, mali kontakty na mafiu a za ich vládnutia bol klientelizmus a teraz majú tú drzosť tváriť sa na svätuškárov a vyzývať p. Matoviča na odstúpenie... Smeráci a falošný Hlas, nie je Vám to trápne?
Vy ste doviedli Slovensko do marazmu a teraz sa hrajete na "etalón mravnosti"?!
p premiér priznal chybu Plagiátorstva a sám odstúpi, ak splní volebný sľub. Nie však preto, že ho bude vyzývať zradcovský gay Pelle.
Kedy SMER a zradcovská jedenástka a sám Pelle, ktorý pred voľbami rozdával milióny, sa ospravedlnia voličom a občanom Slovenska, za mafiu v prokurátore, súdnictve atď?
Pelle 12 rokov kryl svinstva a mafiánske praktiky Smeru a teraz hovorí, že Hlas je čistá strana s novými ľudmi a demagóg Tomáš? p.Pellegrini si asi myslí, že volič má zlú pamäť?
Áno, táto vláda aj sám p. premiér Matovič, robia chyby a nie vždy sú v intenciách mravnosti, príčetnosti a správnosti riešenia problémov občanov.
Avšak to, čo tu zanechal SMER Hlas, je MOC hrôzy!
Smer s teplým Pellem 12 rokov rozkrádali, mali kontakty na mafiu a za ich vládnutia bol klientelizmus a teraz majú tú drzosť tváriť sa na svätuškárov a vyzývať p. Matoviča na odstúpenie... Smeráci a falošný Hlas, nie je Vám to trápne?
Vy ste doviedli Slovensko do marazmu a teraz sa hrajete na "etalón mravnosti"?!
p premiér priznal chybu Plagiátorstva a sám odstúpi, ak splní volebný sľub. Nie však preto, že ho bude vyzývať zradcovský gay Pelle.
Kedy SMER a zradcovská jedenástka a sám Pelle, ktorý pred voľbami rozdával milióny, sa ospravedlnia voličom a občanom Slovenska, za mafiu v prokurátore, súdnictve atď?
Pelle 12 rokov kryl svinstva a mafiánske praktiky Smeru a teraz hovorí, že Hlas je čistá strana s novými ľudmi a demagóg Tomáš? p.Pellegrini si asi myslí, že volič má zlú pamäť?
Áno, táto vláda aj sám p. premiér Matovič, robia chyby a nie vždy sú v intenciách mravnosti, príčetnosti a správnosti riešenia problémov občanov. Avšak to, čo tu zanechal SMER, je MOC hrôzy!
Vyzerá to tak, že po 4 rokoch nám premiér Matovič napíše na svoj
Facebook status, kde sa prizná, že olúpil som Vás, okradol som Vás,
oklamal som Vás. PREPÁČTE. Áno, som zlodej, podvodník, klamár. Ale, čo
už. Ste ovce, múdrosráči, stekajúce psy. Môžete si za to Vy, nie ja.
Pekným príkladom je jeho plagiátorstvo diplomovej práce. Pekný začiatok
vládnutia. Som zvedavý na koniec. Všetci sú mafiáni, zlodeji, len ja som
lietadlo – to vystihuje asi najlepšie povahu pána Igora Matoviča.
Fico chce odvolávať Matoviča:
Musíme byť opatrní. On je čistý blázon, neviem čo urobí.
Odporúčame