Smer - Hlas je v súčastnosti pre jej členov a sympatizantov neohrozená ohraničená stena. Klientelizmus, mafia a rozkrádanie týchto mecenášov je už zabudnutá? 12 rokov vlády Smeru teraz už niektorých Hlas, doviedla Slovensko do marazmu.
Teraz letí Zmatkovič ... Len jemu a terajšej vláde treba naložiť, vynadať a možno aj nakopať... ?!
Verča dobré robí, ak sa bude uchádzať o post predsedníčky strany Za ľudí. Aspoň svojím "šarmom" možno aj intelektom, dovedie túto mini straníčku do priepasti dejín?!
„Ľudskosť“ ušľachtilá myšlienka a ešte ušľachtilejší nepočin hlavy štátu - skládky Zuzanky!
Pellemu asi zachutil Zmatkovičov maják. Hold Peťko, Igor je už zadaní. Ale to "osvietenie mozgu" by sa pánovi premiérovi zišlo. Len teraz neviem, či od zradcovskej Pelleho jedenástky, alebo radšej stále pri zemi p. Fica?!
Kto nahradí Kisku? Možno sám Kočner, keď terajší predseda ho vymení...
Píšeš nezmysli a nauč sa gramatiku.
p. Kollár už pána premiéra zrejme uštipol, pretože často krát kecá nezmysli a správa sa iracionálne, až zmetené?!
No proste p. Zmatkovič je premiérom, nie "obyčajným".
Gay Pelleho nemusím, ale nech "veľký a hrubý" Hlas znie v našich srdciach. Či Hlas tejto strany bude impozantní, úkaze čas?! Želám veľa šťastia.
Je Norbert Bödör ako obeť nenávisti médií ?
Nie, indície mafiána s kombináciou, človeka hodne sčítaného.
Norbert Bödör ako obeť nenávisti médií ?
Nie, indície mafiána s kombináciou, človeka hodné sčítaného.
Svedellif a dokoliq sú primitívni psychopati a diletanti. Príspevky zamerané na urážanie politikov. Všetci sú zlí len títo sú blázni...
Tandem Jurko Šeliga a Veronika Remišová je ohromujúci. Črtá sa cesta do opozície resp. zabudnutia...
Ledaže by Andrej ožil ako predseda strany a s Ficom by absolvovali "zblíženie", stranu SMER - Pre ľudí.
Nó, tak to by bola šupa?!
Majka dobre to robíš, že chceš očistiť justíciu len, či Zmatkovič nebude závidieť, že môžeš byť dobrá ministerka?
Údajne "psychopati" nemajú radi ľudí, ktorí ich niečim predčia - sú niečím lepší?!
Svedellif si blb a blbom ostaneš.
Verča, Veronika Ty krásavica - šupa" urobíš lepšie, ak kandidovať na predsedníčku Za ľudí nebudeš.
Tvoje rozhodnutie môže ovplyvniť sympatizantov prípadne členov. Miesto toho, aby "sa hrnuli", vďaka Tebe budú odchádzať?!
Prepáč Verča, že Ti tikám, avšak na "šéfku" Ti chýba fluidum a možno i šarm.
Buď rada, že čisto náhodou si ministerka, či dokonca prvá podpredsedníčka vlády.
Veľa zdaru Verča prvá "dáma" v prednesenom význame.
Termo Pelle a jeho "zradcovská partaj" využili a "žnú" iba to, čo im umožnil Fico - pripadne ako sa k ním správal a neadekvátne "vládnutie" p. Zmatkoviča. Ktoré je viac chaotické, nerozumné a miestami aj neakceptovateľné.
Preto Hlas - SD vítam, aj keď do nej nevstúpim.
Bödör: to teatrálne vzatí do väznice tohoto "prominentného" podnikateľa, aby nedopadlo, ako nedávno ex GP Trnku?!
Bödör a jeho blízky "mafiáni" už dokázali, čo to zahladiť - stopy a umlčať svedkov. A potom nezabúdajme na prokurátorov a sudcov ktorí rozhoduje za peniaze...
Kollár šancu má obrodiť túto mini stranu, otázkou je, či sa tým zvýši volebný výsledok prekročenia 5% do parlamentu?!
Je to lepšia kandidátka, ako "krásna šupa" Verča Rem.
Skôr vidím potenciál volebný Za ľudí, ak sa spojí napr. zo stranou Progresívny alebo Spolu.
ešte Pelle nekomentoval Bödöra, "padní komu padní".
A čo povie, keď "zabasnia" aj Fica a jeho kumpánov?
Potom Pelle aj zaspieva...?!
Odporúčame