Hlas - SD = hlas Fica Smer SD https://i.imgur.com/GPhE6xzl.jpg
Za 20 rokov vládnutia strany Smer sa dá povedať na jeho odídencov Pelleho jedenástku iba: Smerák zostane Smerákom.
Je to Hlas Fica.
To, že Lučanský končí Saková a Blanár /SMER + Hlas/ interpretujú, ako keby to bola pohroma?
Či bol naozaj profesionál Lučanský, ako tvrdí Saková a ako tvrdí Blanár, že odchodom PP je ohrozená nezávislosť polície, to ukáže čas?!
Politici najme Tí čo Lučanského dosadili /SMER/ teraz celú vec zneužívajú.
A pritom sa hovorí, že každý je nahraditeľný...
Tak, Andrej sa porúča? A to nastálo?
A čo nato skládka z Pezinka? Rozdycha to, alebo ho navštívi a budú vrúcne bosky?
Pellegrini je prospechár.
Zradil Fica, zradí aj socialistickú politiku.
Bude nanajvýš robiť sociálnodemokratickú politiku, ako to robia tieto strany na Západe.
Vzdali sa boja za sociálne práva pracujúcich a namiesto toho "bojujú" za tzv. práva menšín, predovšetkým LGBTI.
To oligarchom nevadí a tak si žijú vo vzájomnej zhode.
V Bratislave sa konalo protestné zhromaždenie proti vláde a za Hlas proti Pellegrinimu.
Vivat Fico spojenectvo SMER + ĽSNS.
Pellegrini predstavil Hlas proti Ficovi zámerom, zosadiť jeho lásku Zmatkoviča.
Pelle na Igorovi "Fičí".
p. premiér ho má v "paži" a posiela vrúcny "bozk" k dnešným meninám.
Svedellif potrebuje kazajku psychiatra.
myslíš bibix magora seba?
nezaujímavé a nepotrebné.
Sparta a Svedellif sú nejak psychopatický zaťažení na p. premiéra. Zrejme podla seba, súdim Teba.
V prvom rade by mal dať p. premiér úlohu sebe, zosadiť mafioza za plagiátorstvo.
https://uploads.disquscdn.com/images/dc353f1…
Pellegrini spravil z výsledkov volieb zdrap papiera...
Psychopat Svedellif je zaťažení na Zmatkoviča, ale termo Pelleho nekritizuje.
Pellegrini predstavil novú politickú stranu Hlas delikventov a skrachovancov.
ja inak orientovaných znášam, ak nie sú primitívni - exhibicionisti, preto môj Hlas termo Pelle nedostane, ani jeho zradcovská družina "jedenástka".
Odporúčame