najlepším premiérom samostatnej SR bol Fico a najlepším ministrom vnútra Kaliňák. píše: Valdo29
"Ožran a mafián"?!
Ďakujeme.
najlepším premiérom samostatnej SR bol Fico a najlepším ministrom vnútra Kaliňák. píše: Valdo29
"Ožran a mafián"?!
Ďakujeme.
ĽSNS bude neustále nominovať do čela výboru len Kotlebu. Redakcia Pravda však zablokovala diskusiu.
Nech stále bude ĽSNS nominovať Kotlebu do "čela výboru". S Kotlebom na večné časy a nikdy inak?!
Bude to fajn, na čele s rómkou Irenou a dosť teplý Pellem.
Sú to tlč huby, "darmo žráči", ak má Kolár troch poradcov a Zmatkovič zatiaľ dvoch a externého.
Ja nemám nikoho.
Nič Hollywoodské sa nedeje na Slovensku v politickom význame.
Smer "zdegradovaná" strana sa rozpadá a vznika vraj nová strana SMER 2 nie proti Ficovi, ale k "SMEROM" získaniu moci...
Mafia, klientelizmus a "bratríčkovanie" pokračuje, politickom a verejnom živote.
Tak si zaspievajme: S Pánom Bohom, idem od vás).
Slušný je Blaha, Pročko, Fico a my všetci...
A ešte demagóg E. Tomáš necíti ...
Kollár ako politik sklamal. Chce byť sociálny a Krištúvková prepojená na Kočnera mu nevadí?!
Smer nie avantgardná konzistentná strana. Vo voľbách oklamala voličov. Absentuje Zodpovedná zmena "Nový" SMER sociálna demokracia, s novými mladými "dravými" politikmi, ktorí nie sú predpojatí na oligarchov, mafiu a klientelizmus. Pelleho jedenástka je už stará garnitúra, bez aspektov modernej ľavicovej politiky.
Fico a Pelle, vo voľbách 2020 to bol podvod na voličov?!
A vraj "Zodpovedná" zmena "Nový" SMER - SD.
Čo spraví Robert Fico so Smerom? Nastúpi sám ujo SÓROŠ a zachráni stranu.
Ak myslel pán z Rožňavy "popravou" pána premiéra ako funkcie, mal to v "dobrej viere" uskutočniť a nie iba sa vyhrážať?! Mnohí by si vydýchli...
Prefackovať by potreboval p. Zmatkovič a on na odplatu Verču.
A p. Zmatkovič prečo neprišiel do obce Pichne? Mohol zobrať aj "atraktívnu" Verču R.
A čo hradná paní, tá má lásky čas?
Kollár už avizoval 11 urobených deti. Ešte dobré, že má sociálne cítenie?!
No neviem, či to není opačne. Fico nasmeroval Pelleho do zadnej časti tela, alebo do teplých krajín...?!
Drucker si vie predstaviť spoluprácu s Pellegrinim.
A bude s toho tandem láska?
Fico: "Moja motivácia je, aby Smer-SD zostal silnou a funkčnou stranou. Na toto mám silu. Ak v tom novom modeli sa dohodneme na novom fungovaní Smeru, tak ja nebudem utekať a nebudem ani zradcom Smeru ako tých jedenásť pánov a dám, ktorí odišli.“
p. Baránek: Fico neukázal obraz svojho konca.
Odporúčame