dokololiq steihubelov štartér, diničov spoločník, úchyl sa vykecá zo všetkého.
dokololiq steihubelov štartér, diničov spoločník, úchyl sa vykecá zo všetkého.
Sme zvedaví, ako sa teraz zachová p. Zmatkovič?
V slušnej spoločnosti sa podvodníci musia ospravedlniť a odísť z verejného života. Presne tak, ako to žiadali všetci zo súčasnej koalície od Andreja Danka.
Matovičova práca je jasný plagiát
V prípade plagiátorstva sa podľa Danka zase treba pozrieť na prácu Igora Matoviča, ktorá je jasným plagiátom. „Ja dnes verejne hovorím, že jedna z najväčších schránkových firiem je OĽaNO, ktorá nemá ani sídlo,“ povedal s tým, že milióny, ktoré hnutie dostalo za výsledky vo voľbách, išlo do „vreciek Matovičových firiem“.
Súčasné trendy v spoločnosti podľa Danka smerujú k tomu, že môže vzniknúť vláda ľudí, ktorí nevedia, čomu šéfujú. „Presne Sulík, Matovič, Kollár vniesli do politiky túto psychopatiu a ak toto raz ovládne štát, tak pán boh s nami,“ dodal.
neviem čo Ty pretieraš magor.
Je Slovenská politická scéna politikov: "prehnili proti prehnitým"...?!
Keby bol p. "teplej" Pelle seriózny politik odchod z funkcie podpredsedu parlamentu, by urobil hneď a nečakal by do septembrovej schôdze.
p. Pellegrini aj jeho "jedenásta družina", len melu o modernej Sociálnej demokratickej strane a pritom sami sú "prohliní" zradcovia.
E. Tomáš je "excelentne hnusný" politik.
Za Kučerom do chládku pôjdu ďalší z bývalej vlády?! Hranol a tí ostatní Zodpovednej zmeny...
Ak rano psychopatovic zisti vysledky ankety na Pravde,tak na obed vyhlasi vynimocny stav pre ohrozenie jeho dovery:-).
P.S. Nepokazme si to:-).
Čitatelia denníka Pravda ktorí sú voliči Fica a Kotlebu to je objektívna anketa?
Keby tak vládol SMER a ĽSNS to by sa len diali vecí...
Matovič: To, čo sme našli na Úrade vlády, je katastrofa. Oni vo veľkom s bagrom rozkrádali.
SMER je "zločinecká" strana.
Matovič: To, čo sme našli na Úrade vlády, je katastrofa. Oni vo veľkom s bagrom rozkrádali.
Za Pelleho, Matovič: To, čo sme našli na Úrade vlády, je katastrofa. Oni vo veľkom s bagrom rozkrádali.
Pellemu ide iba o získanie stratenej moci. Naletia mu ľudia?
SMER - SD oklamal voličov. Vraj "ZODPOVEDNÁ ZMENA".
Pelleho záchrana? A 20 rokov v SMER - SD nevidel rozkrádanie, klientelizmus a mafiánov?
Pelle je zradca, ide mu iba o získanie moci aj s jeho Šeherezádou Sakovou.
Matovič: To, čo sme našli na Úrade vlády, je katastrofa. Oni vo veľkom s bagrom rozkrádali.
Čaká nás sobáš liberálov a ľavice? Hrozí skôr dúhová než konzervatívna revolúcia
Čaká nás sobáš liberálov a ľavice? Hrozí skôr dúhová než konzervatívna revolúcia.
Neviem čím "ohuruje" dosť teplý Pelle a Filoména z hradu?
Táto "krištáľová" Krištúfková, sa splnomocnenkyňou vôbec nemala stať.
Odporúčame