ak niekto kritizuje SMER za 12 rokov zlého vládnutia, už musí byť Zmatkovičov volič?
12 rokov Fico vykrikoval "lebo Radičová"...
ak niekto kritizuje SMER za 12 rokov zlého vládnutia, už musí byť Zmatkovičov volič?
12 rokov Fico vykrikoval "lebo Radičová"...
Kamarátstvo a la Zmatkovič? To je kalkul alebo naivita?
Svedellif svoje názory by si mohol písať kultivovanejšie a nie sa prezentovať ako Sedlák, "netvor a blázon".
Demonštrácie, či zhromaždenie proti vláde majú legitimitu, pokiaľ je jasná vízia a predkladajú sa návrhy smerujúce k progresívnemu riešeniu a nie vytĺkanie politického kapitálu sprofanovanej strany SMER.
Beňová si myslí, že Peter Pellegrini nemá záujem o vnútrostranícku diskusiu a zo Smeru chce odísť. Europoslankyňa
Zdvihnutý prst p. Čaputovej som nevidel a o naznačení hraníc v jej morálnom kontexte, by sa dalo diskutovať.
Ale, snaha tu je, sa prezentovať v lepšom svetle.
Deštrukčná politika strany Smer je zlo pre SLOVENSKO.
Otázkou je, či absurdné vyjadrenie čitateľov a protestujúcich je "zbožné želanie", aby "mešuge" (rozumej p. premiér) mal odstúpiť, alebo iba nenávisť ku osobe p. Matovičova?
Demokratické voľby majú riešiť mocenské pomery v štáte /zostavenie vlády a parlament,/ a nie abstraktné devastujúce "výplody" nespokojných ľudí.
Za 12 rokov vládnutia strany SMER je Slovensko v marazme vo všetkých oblastiach a preto volič, volil zmenu.
Túžba po moci "opozičníkov" je síce opodstatnená, ale k výmene vlády nemôže prísť vtedy, ak budeme iba nadávať, šíriť nenávisť, zlo a byť nespokojný.
Ak strana Smer bude robiť politiku "pre ľudí a transparentné" čas ukáže, (teraz nech tíško šúchajú s nohami,) či sa vrátia k moci v demokratických voľbách?! Volič rozhodne...
Predčasné voľby by nič nevyriešili a protestné zhromaždenie proti vláde " v danej situácií ", nič neriešia.
Čaputová: Je prirodzené, ak vláda hľadá ľudí, ktorým môže dôverovať.
Čaputová: Je prirodzené, ak vláda hľadá ľudí, ktorým môže dôverovať.
Pedro a Svedellif sú "elita" bláznov a trollov. Ešte tu chýba dolginq.
a čo tam robil Kaliňák? Žeby priateľ Igiho?
Prezidentkin príhovor parlament nezvyčajne spojil k skládke...
Impulz od Focusu môže byť "snívanie" bez faktickej sily úspešnej strany?!
Čistky a la obyčajný ľudia a "nezávislé diktátorské osobnosti" ...?!
A kedy p. Zmatkovič dopraje nám na Slovensku sa hlboko nadýchnuť a vydýchnuť z jeho "negramotnej" politiky?
Odporúčame