Vďaka zníženému znečisteniu ovzdušia, je možné na oblohe pozorovať Andreja Kisku.
A koho by si chcel vidieť javor111 hádam nie, teplého Pelleho?
Vďaka zníženému znečisteniu ovzdušia, je možné na oblohe pozorovať Andreja Kisku.
A koho by si chcel vidieť javor111 hádam nie, teplého Pelleho?
Smer je Fico on založil stranu, áno ale Pelle ju chce rozložiť chce, teplý flek.
V Smere sa už filtruje Pellegriniho tábor E. Tomáš - Demagóg, D.Saková - Kaliňák v sukni, P. Pellegrini - populista pre niekoho, dosť teplý, R. Raši - býv. minister zdravotníctva, čo ho zdevastoval, Matúš Šutaj Eštok - Ficiak teraz šukaj.
Tak toto je zbierka "diletantov". Ešte zabudli na Kežmarského primátora Ferenčáka - priateľa Pelleho.
https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.…
A Blaha by im tiež mohol dať inštrukcie ako bláboliť a drboliť...
Pelle populista sa už vyjadruje ku všetkému a ku všetkých. Avšak vo vlastnej strane SMER "skorumpovaní" komunisti, si poriadok urobiť nevie.
Pellegrini: Z boja proti koronavírusu nesmie byť biznis pre bohatých a jeho 400 tisíc. EUR byt v Blave to je čo? To nie je biznis pre bohatých?
Vraj vysokoaktuaálna tlačovka Smeru...https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.…
vysokoaktuaálnej tlačovke Smeru ani slova...... pazi: a neblúzniš?
Nemyslím si, že táto vláda k tomu pristúpi. "Ruka ruku myje"...
Smer trvá na nominácii Blahu. Pellegrini by uvítal iného kandidáta https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.…
Pellegrini: budem predseda, no neviem, či bude mať nato... https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.…
Niet rozdielu medzi "ficiakmi a pelleficiakmi".
V čom sú lepší títo tzv. Pellegriniho skupina (Žiga, Saková, Raši) ako Fico, Tomáš, Počiatok, Kaliňák?
Je úplne jedno, či je niekto lepší alebo horší...tu ide o záujmy oligarchov..oni "vytvoria" volebného lídra! Oni ho finančne podporia! Oni mu dajú priestor v médiách...lebo zajtra bude hájiť ich záujmy.
Inými slovami - prineste "keš" - love :)
Smer trvá na nominácii Blahu. Pellegrini by uvítal iného kandidáta.
Tak Smer trvá a Pelle nie?
Pellegrini už nie je SMER?
A SMER bez Pelleho, nad čim ešte trvá?
Co tu vytahujes Kisku ked debata je o Blahovi. Diletant.
Za ludi nechaj pre ludi, oni nech rozhodnu.
Minister vnútra R. Mikulec (OĽaNO) aj bývalá ministerka vnútra D. Saková zo Smeru v stredu vysvetľovali, prečo verejnosť nepozná dokument, ktorým na Slovensko prestali vpúšťať cudzincov, a ako je to s právami slovenských občanov, ktorí po návrate do vlasti musia ísť povinne do karantény do štátnych zariadení.
Obaja ministri sa zhodli, že hranice v polovici marca zatvorili na základe ochranný zdravia občanov.
Otázka však je ktorý zákon im to umožňuje?
A prečo teraz hranice neotvoria aspoň susedným Českom? Pod zámienkou byrokracie a nedemokratické jednanie štátnych ústavných činiteľov?!
Slovensko môže otvárať hranice vtedy, keď bude v okolitých krajinách stav pandémie nového koronavírusu taký priaznivý ako u nás. Uviedol to premiér Igor Matovič.
Zdá sa, že tak súčasná i bývala garnitúra si s občanov robia hlupákov?
p. Pellegrini: vláda chce urobiť čistky, okliešťovanie práv ľudí pod rúškom boja proti novému koronavírusu.
A Saková čo robila? To isté, čo táto vláda - neprávne...
Minister vnútra R. Mikulec (OĽaNO) aj bývalá ministerka vnútra D. Saková zo Smeru v stredu vysvetľovali, prečo verejnosť nepozná dokument, ktorým na Slovensko prestali vpúšťať cudzincov, a ako je to s právami slovenských občanov, ktorí po návrate do vlasti musia ísť povinne do karantény do štátnych zariadení.
Obaja ministri sa zhodli, že hranice v polovici marca zatvorili na základe ochranný zdravia občanov.
Otázka však je ktorý zákon im to umožňuje?
A prečo teraz hranice neotvoria aspoň susedným Českom? Pod zámienkou byrokracie a nedemokratické jednanie štátnych ústavných činiteľov?!
Slovensko môže otvárať hranice vtedy, keď bude v okolitých krajinách stav pandémie nového koronavírusu taký priaznivý ako u nás. Uviedol to premiér Igor Matovič.
Zdá sa, že tak súčasná i bývala garnitúra si s občanov robia hlupákov?
p. Pellegrini: vláda chce urobiť čistky, okliešťovanie práv ľudí pod rúškom boja proti novému koronavírusu.
A Saková čo robila? To isté, čo táto vláda - neprávne...
Matovič nemôže a nesmie byť naďalej predsedom vlády suverénnej SR. ..
5. mája 2020, ferro, Nezaradené
Nepodpísaný článok od Súmračnej súhrn: diletant. Niečo, ako demagóg Tomáš E. a "šéf" Kočnera - HRANOL.
Pelle tára a zveličuje, čistky robil SMER vládol s "mafiánskymi" praktikami.
Všade mal "svojich ľudí" a žiaľ ešte má.
Vtedajší predseda parlamentu za stranu SMER raz povedal, vyhraj voľby a môžeš všetko!
Odporúčame