Správne p. Glváč "platonické" avantúry so "Žuzu" , si treba chrániť a nie ich prezentovať v médiach.
Správne p. Glváč "platonické" avantúry so "Žuzu" , si treba chrániť a nie ich prezentovať v médiach.
Ide o pravdu s premiérom.
Ak áno, tak otvorené.
p. Matovič ste premiér - politik, exhibicionista. Niekedy so známkami, "abnormalita"...?!
Baránek sa vyjadruje k všetkému a ku všetkým.
Je to politológ NEZAUJÍMAVÝ...
Tomáš: Smer potrebuje nový vietor.
Dúfam, že "STARÉ KÁDRE" nebudú tým /novým vetrom/, "vymetený bambus" hlava - Tomáš a "dosť teplý" Pellegrini?
SMER potrebuje "hrejivé slniečko" a ísť do zabudnutia.
a čo to má spoločne: Smer potrebuje generačnú obmenu...
Alebo Smer bude riadiť, či "riešiť" NAKA?
a kde je čiarka a výkričník?
Myslíš rodinu "seba"?
A čo tak poloblázon Blaha na čele SMERu?
TOMÁŠ je "ríťolez" Fica a demagóg.
SMER na čele s Blahom... Ochraňuj nás Bože pred tým netvorom!
v SMERe nebol? Ale kopal za SMER a vie ako s TIPOSOM - vedieť sa "nabaliť". Chudák GP Trnka, čo je sním?
p. Mikulec zdá sa, že sa na túto funkciu nehodíte?! Javíte sa, ako nie dosť "profesionálny" .
Požadovať od p. Lučanského "poslušnosť a lojalitu" od nominanta SMERu je ako pretiahnuť "starú" bačkoru.
nie seniorom, ale keď tak dôchodcom.
A tu sa nejedná o to, či dôchodcom v čase pandémie pozastaviť akože cestovanie "ZADARMO" , čo zaviedol SMER podmienka je iba do 20% obsaditelnosti vlakov, ale že neplatí "TO ZADARMO PRE VŠETKÝCH".
Preto sa pripravuje nové zľavy pre študentov a dôchodcov myslí sa /aj do 62 r. ŤZP/, aby mali cestovanie títo spoluobčania "ZDARMA AUTOBUSY AJ VLAKY" bez limitu...
no, lenže média to zlé prezentujú.
Bezplatné cestovanie vlakmi platí pre dôchodcov teda nie iba pre seniorov. A to iba do 20 % obsaditelnosti vlaku - rýchlikov. Nad 20% všetci dôchodcovia musia platiť v R... Pred pandémiou malo kto zohnal lístok zdarma /študent, či dôchodca!/. A pozor táto zľava akože "ZDARMA" platí aj pre občanov EÚ - cudzincov.
Dôchodcovia sa myslí aj do 62 rokov ťažko zdravotné postihnutí /ŤZP/ atď.
Čiže interpretácia, že všetci dôchodcovia sa môžu vlakmi voziť zdarma je zavádzajúca. Jediné v osobných vlakov.
Matovič sa politický "povraví" sám. A nebude premiér...
p. Premiér už Vašim politickým "nepriateľom" nie je SMER?
Slovensko nepotrebuje premiéra "zásuvkára" /čo nato Pelle?/, či "šuflikanta"...
Odporúčame