Takmer polovica opýtaných neverí, že Matovičova vláda vydrží celé funkčné obdobie
Môj názor je, že terajšia vláda možno nie v tejto podobe, dovládne celé funkčné obdobie. Pravda za predpokladu, že sa nezblázni a nebude samočinné deštrukčná?! Prečo? Lebo "demokratická" opozícia /SMER/ bude bojovať o svoju zotrvačnosť.
Proklamácia Fica: Matovič je premiérom cigánov a poloblázon hovorme o tom už všetci nahlas a otvorené, je vypovedacia "hodnota" bývalého "dehonestovaného" premiéra, ktorý mal škandály https://dam.nmhmedia.sk/image/c1c5d64d-3fde-…
Matovič ako predseda vlády nie je pre Slovensko výhra, avšak predchádzajúca "skorumpovaná" vláda s "mafiánskymi" praktikami, "blázna" premiéra vyprodukovala tým, že voliči boli bezradní a zmetení.
SMER môže zato, že máme "nenormálnu" vládu. Keby vládla Sociálna demokracia s "ľudskou tvárou" mohla byť aj naďalej pri moci.
Teraz môže Fico, Pelle a ich partaj rozmýšľať, prečo sa o to, pričinili?!
Pán BOH ochraňuj Slovensko pred politikov "korupčníkov a bláznov"...