ZODPOVEDNE k voľbám.
pellegriniho zodpovedne posolstvo k volbam
ZODPOVEDNE k voľbám.
pellegriniho zodpovedne posolstvo k volbam
pellegriniho zodpovedne posolstvo k volbam
ZODPOVEDNE k voľbám.
pellegriniho zodpovedne posolstvo k volbam
Fico: Ak niečo na mňa majú, nech to dajú von.
https://biztweet.eu/article/556-fico-s-vyb oh…
SMER - SD má sociálne cítenie...
Najprv sa nabalíme dobré my a s nijakými omrvinkami sa podelíme.
Volič iba "VOL" nás Smerácku "mafiu" .
Ficovi "trolovia" vytiahli na Kiska hodnoverného mafiána...
https://biztweet.eu/article/1714-ko ntroverzn…
- blízky strane SMER - SD.
pellegriniho zodpovedne posolstvo k volbam
Či premiér Pellegrini je homosexuál je to jeho osobná vec. Iba denník /NE/ "Pravda" maže príspevky a ich upravuje.
Je to neobjektívni denník.
Media majú právo položiť vysoko postavenej politickej osobe aj nepríjemné a "chúlostivé" otázky zo súkromia, je na každom či na ne odpovie priamo alebo diplomatický?!
Prečo strana SMER dehonestuje 4% populáciu? Inde vo svete v demokratických štátoch Sociálne demokratické strany bojujú za práva gayov a lesbičiek.
p. Fico /dosluhujúci politik/ pôsobíte na mňa ako diktátor. Politik, ktorý nevie kedy odísť?! Keby ste v týchto voľbách nekandidoval a odišli by ste do politického dôchodku, pomohli by ste spoločnosti sa rozvíjať a hlavne Vašej strane ktorú ste založili.
Ak niečo na mňa majú, nech to dajú von. Vy ste tak "mazaný" právnik, že dobré viete ako sa robia komprimujúce podpásovky. Vy a Váš táraj E. Tomáš, tomu možno hovoríte "komplimenty" na politického protivníka.
To, že zastávate Počiatka a nepriznáte ako "nakradol" s Vás robí senilného a neakceptovateľného politika.
To, že Pelle je lepší politik ako Vy je pravda, ale o Zodpovednej zmene sa nedá hovoriť. V mnohom ide vo Vašich šlapajach.
Moc de facto a de jure nemá terajší premiér, ale žiaľ Vy p. Fico.
Ste stelesnením zla a nenávisti? Alebo je to Vaša povaha sa pomstiť, ak Vám niekto skríži "mocenský" sa rozviať?!
p. Fico, odisť so cťou sa Bohužiaľ u Vás už naplnil, stále však nie je neskoro...
Pellegrini ocenil policajtov a prokurátorov, ktorí vyšetrovali vraždu Kuciaka a Kušnírovej.
A koho? Gašpara, Kovačíka, či nebodaj Trnku?
Pelle si v prvom rade "prihrieva" body, alebo klobásku?
Dva roky od vraždy Kuciaka: spoločnosť sa zmenila. Áno, jak?
Tak, že demokratické strany /SMER, Za ľudí , atď/ sa vzájomne obviňujú, kto je väčší zlodej, mafián, úžerník a kriminálnik?
A paradoxne po voľbách sa môže stať, že budú musieť spolu vládnuť!
Zato údajne "fašistická" strana ĽSNS a "kreacionisti" Vlasť si poza búčky, robia "tvorivú" volebnú kampaň.
Diskutujúci vášnivo kompromitujú SMER, Za Ľudí, Liberálov avšak podľa niektorých "FAŠISTI" a im podobní preferenčné rastú...
Kuciak bojoval za lepšie SLOVENSKO! Zato, aby sa tu oplatilo žiť, pracovať a byť hrdí na svoju domovinu.
Čo ak po voľbách 2020 prípadne neskôr nám budú vládnuť "NEDEMOKRATICKÉ" strany typu ĽSNS, Vlasť a. ?
Potom nám možno bude dobrý i Fico, "psychopat" Matovič, alebo "MARŤANIA" Liberáli?
Niekedy to tak vyzerá, že demokratickí politici sa žeru, nič si nedarujú nadávkach i v "komplimentoch", a uniká im hlavní "NEPRIATEĽ" skrytí fašisti, neonacizmus, maďarská "hrozba" autonómie. AMATÉRI...
Kuxo ja som vec nijak nekomentoval. Považujem to za absurdné.
Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je precedens, keďže k likvidácii investigatívneho novinára a jeho snúbenice neprišlo ani v ére Vladimíra Mečiara. Hoci existuje nádej, že Slovensko sa pohne dopredu, cesta k spravodlivosti bude ešte poriadne dlhá a tŕnistá.
Brutálna poprava Jána a Martiny bude už navždy červenou škvrnou na saku trojnásobného premiéra a predsedu Smeru Roberta Fica? Tak to sa sňať nedá ani komentovať?!
Odporúčame