Si idealista a neprekonateľný SMERák alebo Kotlebovec?
Si idealista a neprekonateľný SMERák alebo Kotlebovec?
Chýbali poslanci ktorí sami inicializovali túto schôdzu. Poslanci SMERu.
Kto robí v parlamente divadlo?
Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je precedens, keďže k likvidácii investigatívneho novinára a jeho snúbenice neprišlo ani v ére Vladimíra Mečiara. Hoci existuje nádej, že Slovensko sa pohne dopredu, cesta k spravodlivosti bude ešte poriadne dlhá a tŕnistá.
Brutálna poprava Jána a Martiny bude už navždy červenou škvrnou na saku trojnásobného premiéra a predsedu Smeru Roberta Fica.
Fico pri zakladaní SMER - Sociálna demokracia nepochybne, urobil veľa pokrokového a altruistického v prospech občanov. Postupne, ako mu zachutila moc a jeho "mecešpaní" sa mu vymkli z ruky, sa strana vymkla z reality "sociálnosti" a sa zmenila na nemoderný - ľavicový, "nežiadúci" - politický segment.
Zodpovedná zmena je v komplexnosti dobrý nápad, lenže, aby tomu volič mohol veriť a byť jeho pilierom, by samotní "papaláši" museli zmeniť v kontexte "Nový" Smer t. j. byť novátorský, pokrokový, moderný.
V súčastnosti táto strana pôsobí ako nesúradná, spotrebou bojovať proti niekomu a nie nie pre niečo zmysluplné a efektívne.
Na rýchlo schválené sociálne opatrenia pred voľbami, je nepochopení princíp, ako byť neustále v kontakte s voličom, počas celej štvorročnej doby.
Teraz 13 dôchodok a zvýšenie rodičovského, vyzerá ako populizmus a kupovanie si voličov?! Čo je neetické a kontraproduktívne. Zmysle: konzistentnej politiky a správneho hospodárenia.
Ten cirkus v parlamente je
Zrejme "morálny" Tomáš je za tými videami - poskok Fica.
Kiska však urobil nepochopiteľné chyby, keď sa stretával s podsvetím negalantných pozemkov a mal nezrovnalosti s daniami. Tie "morálne poklesky" mal hneď urovnať na začiatku "aféry" a nie sa teraz vykrúcať, že zato môže Fico?
Pán prezident asi zabudol, že Fico je právnik "dobré mazaný" a on nezabúda na ľudí, ktorí mu ublížia resp. mu stoja v ceste za jeho vytúženou kariérou?
Za "delikvencie" bývalého prezidenta naozaj Fico nemôže. Ak využil on, alebo SMER, že sa mu budú "revanšovať" to je naša Slovenská vlastnosť - nebiť si nič dlžní, "pomstiť sa" ?!
Strana Smer však robí tiež chyby, keď nerozmýšľa strategickí. Po voľbách sa obe strany môžu potrebovať. Čo, ak nebude mať kto "zo zeme zdvihnúť moc" a budú nútení spolu vládnuť a sa vzájomné potrebovať? Pelle si vie predstaviť spoločné vládnutie.
Niekedy "ješitnosť" politikou a vzájomná nevraživosť, nie je na prospech občanov.
V politike platí, alebo by malo, pre ľudí.
Myslím, že toto už je cez čiaru aj pri Pellem v súvislosti otázkou redaktora Plus 7 dní na jeho sexuálnu orientáciu?
Prečo v súvislosti k zavedeniu 13 . dôchodku?
Je vo vedení strany, ktorá veľmi intenzívne bojuje proti LGBTI agende. Dokonca je to jeden z dvoch bodov ich predvolebnej kampane.
Vôbec v tom netreba hľadať jeho zatracovaný pre jeho orientáciu. Lebo je to už niekoľko rokov také slovenské verejné tajomstvo a napriek tomu a napriek všetkým jeho špinavostiam, ktoré ON OSOBNE vykonal, to NIKDY NIKTO z opozície na neho nevytiahol.
Stačí si pomyslieť, čo by SMERácka čvarga cez svojich trollov s Blahom na čele spustila, keby to vyňuchala na jeho lídra! Stačí pozrieť, čo spustili na Z.Čaputovú, keď oznámila rozchod s frajerom. Že je teplá, že s frajerom to bolo len predvolebné divadlo. Čo spustili na Stankého, pri... akonáhle sa za Strana, ktorá má homo na čele kandidátky... Na čele vlády... Spravila ho ministrom školstva aj predsedom parlamentu!TOTO sa Vám nezdá ako problém?
Bodov? Nie, voličov a o to smeru išlo. Je to populizmus a demagógia avšak šikovnosť patrí...
Šéfredaktorka Plus 7 dní dala výpoveď, prekáža jej cenzúra rozhovoru s Pellegrinim
19.02.2020, 17:24 | pol | © 2020 News and Media Holding
Vo vydavateľstve News and Media Holding (NMH) podala výpoveď šéfredaktorka týždenníka Plus 7 dní Katarína Šelestiaková. V komentári na záverečnej strane naznačila, že jej vydavateľ zabránil publikovať časť rozhovoru s premiérom Petrom Pellegrinim. Toho sa redaktor pýtal na jeho sexuálnu orientáciu v časti rozhovoru, keď bola reč o tom, že aj kvôli tomu si z premiéra robia žarty niektoré satirické stránky.
Smer mohol zaviesť 13. dôchodok už dávnejšie, tvrdí opozícia. Áno mal nato čas cca 12 rokov teraz pár dní predvoľbami je to čistý populizmus a snaha udržať sa pri moci...
Rajnoha omyl 594 EUR budete dostavať raz do roka pred Vianocami. Smer nezvyšuje dôchodky každý mesiac o 470 EUR iba raz ročne!!! Mohol to urobiť ešte minuli rok a nie tesne pred voľbami už pred Vianocami 2019 ste ich mohli mať. Teraz pred voľnami je to hlas pre voliča - Voľte SMER
A ja Smeru prajem 14,99 percenta a odchod do opozície a postupne ZABUDNUTIA. Aj tých ca 15 percent je veľa, ale čo už keď má "zatienených" voličov ako sektu?! A hranol "šéf" Kočnera by sa mohol porúčať do politického dôchodku a môže si zobrať i Pelleho. Lebo mu sláva zachutila iba "ON" môže byť premiérom? Všetci ostatní podľa neho sú "diletanti" ?!
Pelle je druhý FICO bez Zodpovednej zmeny.
Každá strana ktorá bude vládnuť zo SMER - SD sa nemusí v nasledujúcich voľbách dostať do parlamentu.
Hranol ich "využije" , potom zneužije a následne si s nimi vytrie zadnú časť ...
Procházka, Bugár, primitív a slizký Danko - avire derči.
To, že video vypustil smerácky Tomáš je docela možné. Je to taký "hajzel" populista a demagóg.
Kiska má problém, nové video narušuje verziu, že je len obeť.
Ak by však "šéfa" hranola vymenoval za predsedu US "revanš" by neprišiel?!
Pelle v sukni "poskok" Ficov by sa tiež mohol porúčať. A šéfa" hranola nech si zoberie sebou. Možno budú piť kolu alebo kajať sa, či "fajkať"?
A "blázon"Fico s populistickým Tomášom hľadajú video na kompromitovanie pána Kisku. A pritom oni sa už zdiskreditovali sami...
To by nebola demokracia. Na vládnutie má právo každí, kto presvedčí voličov. Smer vládol takmer 12 rokov. A výsledok? Korupcia, mafia, prokurátori a sudcovia sú spoplatní atď. Fico patrí do dôchodku a Pelle v sukni gut báj...
Smer mohol zaviesť 13. dôchodok už dávnejšie, tvrdí opozícia. Áno, divadlo v parlamente /tak to nazval Pelle/, nemusel byť. Lenže "nesociálna" strana SMER sa teraz hra na to, že im veľmi /NE/ záleží na voličovi a potrebuje to urobiť teatrálne pred voľbami, aby volič vedel koho ma voliť - "skorumpovanú a mafiánsku" stranu SMER a šovinistku SNS.
To čo tu predvádzajú trolovia Smeru je neadekvátne. Nazvať bývalého prezidentka sviňa, kriminálnik, úžerník a pod. strhujúce "komplimenty" , je nedôstojné od strany Zodpovedná zmena. Ak si "Nový" Smer-SD takto chce získať dôveru, tak má zrejmé výpadky, aké svinstvá za viac ako 10 ročného vládnutia predviedla "skorumpovaná" táto strana s "mafiánskymi" praktikami kde chápadlá smerujú až k talianskej mafií. Že za týmto videom môže byť zákerný Tomáš na pokyn "Šéfa" HRANOL je evidentné?!
To čo predvádza Smer i v kontexte nepriaznivej politickej situácie je neuveriteľné. Pelle je druhý Fico. Hanba SMERu i zato kam doviedol tento štát za 3 volebné obdobie vládnutia.
O demokraciu môžeme snívať. Smer dokáže kriminalizovať, šíriť strach, nenávisť a chaos...
Podľa nebohého Kuciaka SMER je "zločinecká" strana?!
Prečo údajne "mienkotvorní" denník "PRAVDA" nepíše:
V Plus 7 dní je vzbura. Vydavateľ stopol otázku na Pellegriniho sexuálnu orientáciu "gay"?!
To, že bývali prezident má maslo na hlave už niet pochyb. Len škoda, že na začiatku sa k tomu nepostavil konštruktívne a nepriznal svoju chybu a i, že sa verejnosti neospravedlnil. Či p. Tomáš zo SMER - SD je zatým je možné /je taký ako Nikolsonová - "tlč huba" a demagóg /, zarážajúce je však, samotné video a jeho obsah...
Poukazovanie premiéra, že cirkus v parlamente robia nezaradení / tortoví opoziční, / poslanci je adekvátna, ak by SMER a SNS na rýchlo pred voľbami nezaradili "sociálne opatrenie" s cieľom ako získať hlasy voličov...?!
Prečo údajne "mienkotvorní" denník "PRAVDA" nepíše:
V Plus 7 dní je vzbura. Vydavateľ stopol otázku na Pellegriniho sexuálnu orientáciu "gay"?!
Odporúčame