málo toho poznáte a viete o živote bežných ludí
málo toho poznáte a viete o živote bežných ludí
ved mnohí tvrdia že vie všetko
kto je fico? nevieš bez neho žiť?!
ale matelkovi nič nenastavovali- len žobrali o peniaze
ešte že prišiel trump, lebo dodnes by boli eu elity ticho a len by ládovali zbrane
videl si aj Gazu? tiež tam plačeš? lebo "demokratický" svet je akosi ticho
za peneži aj v prahe dom! aj sa niekam vopchajú
drogy sú u nás- zatiaľ- nezákonné. ak príde PS možno to tak bude
kecy- vláda mala dozerať aby boli prevádzky schopné a nie ich darovať a nechať nás neozbrojených! vlastizrada!
nie drogistu turbana
nepi, neber drogu- bezbunkovec :-) ved ti ani vlastná mať nerozumie
never tomu- ten je spro.tý od prirodzenia- tomu nepomôže nič
velké zmeny nevidím. bolo to pekné autíčko- len aby nezaspalo dobu.
boože! čoho sa tak bojíte? čo utajujete?
neverím tomu- bud optimalizoval, alebo si vymýšlaš. kolko majú dôchodok tí z krčmy?
ktovie či sa dožije! bavil ťa taký život? si ako jeden spoluobčan- ked chceš robic- musíš žic!
vraj- vraj- 75% dôchodcov berie menší dôchodok ako je priemer- 660 €
Odporúčame