uvidíme čo budeš hovoriť až sa 75 dožiješ! teda- ak
uvidíme čo budeš hovoriť až sa 75 dožiješ! teda- ak
a predtým ako fungovala?
tak sa pomýlil- ako matelko- 3 miliardy ročne sa ukradne- on to vyriešil
furt to vypisuješ! nie sú krízy? všetko je v pohode? leda tak v tvojej hlave!
a my? autiaky(ked budú)?
to je naša(EU) vojna? prečo sme predtým museli vybudovať strážené hranice na východe a nechceli nás ani do šengenu?
dnes sa lakujú, vyspravujú aj mladé
nie je treba robiť nizko platené? to sú ktoré- z pohladu východu, stredu, západu, juhu, severu?? kedy ju nahradia? a kto bude odvádzať do št. rozpočtu za roboty, automaty............?
iste ťa nepotrebuje vyhladať
zdravotné musí- ja hovorím o daniach
tá je diplomatka podobne ako tu diskutujúci senožer
a ty o svojej hlúposti ani nemusíš
ty máš prehlad tak akurát o sene ktoré prežúvaš sklerotik
:-) srandista! dnes sebestačný? :-)
kedy sme začali zavádzať sankcie(teda eu)?
však ho neber a kupuj inde- a priplať si aj 2x
takže si počkaj a nevypisuj tu spros.osti
lebofico- vlastne huliak
Odporúčame