:-)) a ty si ok?
:-)) a ty si ok?
ani tebe seno
nejde o to čo sa píše- ide o tvoje kecy
vyber ruku z nočníka
raz- možno- vojna skončí! a uvidíme potom. ukrajnici odstavia a potom žobrú kde kade
kto je ukrajina, zelenský? čo robili pred vojnou? v akom spolku boli zapojení?
a ty ked chceš tak ich financuj! a môžeš aj Gazu, palestínu....
prišiel covid a nemecky nám ukradli zdravotnícky materiál- kašlu na nás
asi sa nudí!? chcelo by to rodinu
nevypisujte tu- rusi si to prečítajú a zariadia sa podla toho :-)
áno- dokázala- no vydieraním a vyžieraním. no už to končí
a ty tu budeš ešte dlho strašiť?? dochádza ti para
najbezpečnejší, najvyspelejší, najsocialnejší......štát na svete- a 13 roční vrahovia?? no toto!
v mode su vymalované, vylepšené umeliny, od 10-tich rokov vymalované, neprirodzené- ani nevieš čo sa skrýva pod maskou mejkapu.
chceme všetko- fabriky, robotu, dialnice, elektrárne, ekologiu......... - ale nie u nás
minule si kritizovala 13 dôchodok, terazky vychvaluješ aspon kapky
v Levoči zatvorili väznicu
ved píše o sebe táraj john
čo na to juesej? chcelo by to bombenie
Odporúčame