takže si počkaj a nevypisuj tu spros.osti
takže si počkaj a nevypisuj tu spros.osti
lebofico- vlastne huliak
načo šoférovať ked to robí auto? už sa teším na plne autonomne auto
kde tankuješ- dobíjaš? a čo počiatočná investícia? kedy sa ti vráti?
ja navrhujem 20! prečo?- také pekné okrúhle číslo.
ryby si rybník nevypustia
ved aj tak väčšina nič neplatí
celá eU ide do pr.ele kvoli jednému skorumpovanému štátu, ktorý si nevedel sám nič zabezpečiť- ani zmluvy, ani zbrane- len izoláciu a strážené hranice. a zrazu je to najdemokratickejší štát ktorý celú EU vedie! kam- no do pr....
naberieme dlhy, pošleme peniaze- na UA, do juesej!!
dúfam že ty si niekde zatvorený a nemôžeš nikde kandidovať- hamba!!
že by volný trh?? a čo by si chcel ked si jeho nepriatel?
ved si počkaj- možno aj ty raz budeš starý a dostaneš rozum a čo budeš potom tárať
sú aj takí- hlavne že tí mladí všetko ovládajú a aj robia super. Včera tu bol článok- tretinu havárií robia mladí do 25
konečne- už bolo načase
emerika chce pomáhať, požičiavať- my to máme zaplatiť, belgicko tiež- a my zase tiež.............. chcú požičať- nech to zaplatia
nikto tam nevidí to čo ty
a senožer valdis pri krmelci v horách
Odporúčame