málo vieš
hurá, dalšia atomofka pacienta! aspon bude sranda
tvoje počty nesedia- ide to prípad od prípadu. A raz píšete ako je na záapde draho- a raz ako lacno- podla toho ako sa hodí. Ked je reč o svetových cenách energií rovnakých tam a tu- tak je tam draho, ked o bytoch- tak lacno
a o troch záchodoch si už počul?
tých sa nejaké povinnosti netýkajú! tí majú len práva
aj ja mám doma dron!
chcelo to vylúčiť viac strán(najlepšie skoro všetky proti) aby volby dopadli správne
neviem či Slovensko- ale ty iste aspon celému Slovensku
obúvaj si ešte vyššie topánky
fico tu bol dávno pred pacientom. ale niektorým voličom sa páčia hulvátske výkriky (a prečo by ich mal zbierať len matelko?)
vieš kedy začali sankcie na RF a tým aj zdražovanie? začali už pred vojnou na UA. nezosobášené páry? to je kto? 2. si niečo zmyslia a adoptujú si dieťa? ako v USA na detské porno? nechceš aby sa zvyšovali platy lekárom, učitelom? zvyšovanie
o tom viem- ale vzácne kovy vyhadzovať do odpadu? a múdra eu to bude ešte zdražovať
si myslíš že tí čo si nasporili, ušetrili na dom, auto, možno aj na hrob......... si neodložili na starobu? myslíš že tí čo idú splácať byt 30 rokov si čo odložia? a možno nechali doma vo velkom dome samú starú mamu o ktorú sa nemá kto postarať
vidíš čo som napísal?niečo k tomu nemáš? či sa ti zdá 500 € tak vela?
doporučujem ti pozrieť si nejaké diskusné relácie na čt- uvidíš že občania majú podobné(rovnaké) problémy ako my tu na Slovensku
hlavne že dostávame ťažké prachy od EU
Odporúčame