konečne ti dám malé + len stále zabúdate spomenúť dementné výdavky na príživníckych spoluobčanov, na zbrane, na UA......
konečne ti dám malé + len stále zabúdate spomenúť dementné výdavky na príživníckych spoluobčanov, na zbrane, na UA......
nepočul si je včera- eufondy pôjdu na vzdelávanie a na energop. pôjde št. rozpočet
ved nemci ich vítajú a tešia sa na nich+ bývalí vykorisťovatelia tj koloniálne mocnosti! čo my s tým máme?
nezaspala si trošku dobu? už sa minuli časy- nie si spokojný? na chodníku čakajú stovky dalších robošov za pár šupov a velké kecy ked sa zavádzala a zvyšuje min. mzda. keby nebola tak sa dodnes robí za 250 €
banky sa predali!? najprv sa do nich vrazili miliardy a potom za pár šušnov "predali" a dnes zarábajú miliardy
a ty si iste slušnák?!
mna sa nikto na nič nepýtal? nič nedostanem?!
tak sa dnes žije- všade vo svete. chceš byť inakší?
a možno chceli konečne od matelka vypadnúť!
myslíš aj tých v nemecku, francúzsku, taliansku...............?
zbrane budú aj na dlh
teplá armáda- hotový cirkus
prečítaj si aj niečo iné- napr. kritiku a dlhy emeriky
ty si normály- brsuzser?
Igor- to je matelková dan- nevieš?
a čo nemecko, francuzsko, emerika............ vedia šetriť?
konečne vidím dedinu v hmle
ten ich každoročný cirkus! a za chvílu sa to zadlžovanie opäť rozbehne a pôjdu dalej! a tak dookola. ale nikomu to predsa nevadí
Odporúčame