+++++++
ale to asi klameš- rotačky sa rozbiehajú v RF- ako tu ktosi písal. Inde je to pohodička
+++++++
ale to asi klameš- rotačky sa rozbiehajú v RF- ako tu ktosi písal. Inde je to pohodička
teraz náklady- neskôr- po cca 7. rokoch štát dalšie roky ušetrí! bude vyplácať menej na dôchodkoch
niečo štátu odrobili a odviedli- nie ako ty
rozum a empatia
++++++
pekne povedané- ale zabúdaš spomenúť jednu kategoriu(okrem iného)- príživníkov ktorí sú ako čierna diera a nerobia nič len deti!
v emerike, eu..... už bežia dávno
videl si, počul si??
a ktovie kolko toho bolo za rok a za viac rokov? no kto miluje- nerieši- ved kradnú naši.
never všetkému a nikomu
odhaduje sa že cca 200 000 vodičov nemá zaplatené PZP
na tebe zase nič moc!
aj tu v tejto diskusii som čítal už pred rokmi- mladí- nerobťe za drobáky, žiadajte viac- a to prišlo- no to sa p. podnikatelom nepáči. im sa páčilo vtedy- nechceš makať za drobné- vonku stoja na chodníku stovky dalších- tak si to rozmyslí!!
kecy- nevidel si tisíce UA ubytovaných po penzionoch, ubytovniach na ktorých štát doplácal, na zdravotníctvo, školstvo, MHD..... my máme zadarmo! dokonca aj Wellnes- aj pre rodiny. A ukrajinka ešte musela pre pána podnikatela aj makať a upratovať atd atd
firmy to postavili pre seba aby mali roboši kde makať a vytvárať im zisk. ja hovorím o cestách, mostoch, školách, nemocniciach, kult. strediskách..................
a prišli by tu makať aj zo západu! :-)
+++++++++++ presne tak. a štát nakoniec ušetrí ked bude tým predčasným roky vyplácať menej. Ale dnes je to tak- hamty hamty hamty ať mám víc než tamtí! myslieť len na seba a závieť aj svojím starým rodičom a rodičom- tie ich obrovské dôchodky- 600€ - a ani 3/4 dôchodcov tolko nemá
tolko rečí o ničom. ved makaj viac a rob- v robote aj v posteli a plať svojim dôchodcom. ked je na to čo píše jozef + na darmožráčov spoluobčanov, na dividendy do zahraničia, ved sú dnes roboty s velkou produkciou- ako píšeš aj ty- zobud sa kapitalisti sú už tolko ako komunisti- čo vyprodukovali, čo postavili- pre občanov nie pre seba?
miluješ podvody šimečkovcov?!
ozýva sa bl bý senožer valdis
nemohol povedať že to bolo mnohokrát viac
Odporúčame