aj tak mnohí podnikajú- špekulujú roky a nič štátu neplatia. kolko si dám do príjmov a výdajov, aby som nič neplatil?chcete aj bločik(teda ak sa vôbec opýta)? - bežné frázy zo života živnostníkov!
aj tak mnohí podnikajú- špekulujú roky a nič štátu neplatia. kolko si dám do príjmov a výdajov, aby som nič neplatil?chcete aj bločik(teda ak sa vôbec opýta)? - bežné frázy zo života živnostníkov!
nielen prázdniny- na 2 roky aj financie
už pár týždnov tu čítam ako ceny ropy, palív klesajú- a tu zrazu ceny prekvapili analytikov a vystrelili
avšak neviem či nakoniec štát neušetrí na predčasných dôchodkoch? teraz im dá viac ale rokami budú dostávať menej a za 15, 20...... rokov bude štát na tom v konečnom dôsledku šetriť!?
zabudol si na padlé vlády - padlé a neschopné
jasné- ked miluješ- nie je čo riešiť
to si dal géniov- podvádzali pri financiách strany, pri predaji št. majetku(gorila), odporúčali mladým odchod do zahraničia, netreba vyrábať, pestovať- dovezieme,obrovská nezamestnanosť, ludom len úsporné balíčky......................................... .........
minule kdesi dávali že výdavky na basmana za rok sú 23 000! kolko je to za 10, 20 ... rokov? A je to väzen
+++++++++
tomu sa dnes hovorí- šikovnosť! štátu nič!!
ovca si ty! ked kradnú naši je v poho- hej?
ty robíš poskoka kdesi v r..i a ideš sa vyjadrovať ku vážnym veciam?! :-))
škoda tu niečo komentovať- zalúbenci do PS nevidia, nepočujú- len tárajú a obhajujú(aj zlodejiny a podvody)
presne si trafil mončičáka
ved ten chudák nemá nič- býva u mamky
neobmedzený kredit? chudák EU
on si ich nestavia- jeho manželka si to rovno kupuje
už je to skoro ako vo "vyspelom" západe
tak je to ešte horšie- nič nerozpútala len dopláca na iných
Odporúčame