podla senožera valdisa
podla senožera valdisa
vyžadujú si to cestovatelia- migranti!? kašlať na domácich, na europanov!
ale možno by sa aj vyznal- no nemôže!!
to asi nie, ale tu máme krákajúceho icááka
ešte nedávno tatranský tiger dominoval- máme najlacnejšiu prac. silu- ukrutná konkur. výhoda. No potom sa ludia prebudili- nebudeme robiť za pár šupov- a už je tiger v pr...kely.
posthnutým treba pomôcť- to je jasné, ale nie takým čo berú inv. dôchodok a robia aj v dvoch robotách
Lašák lašák- dostávaš sa na úroven mudrca Hašeka!! Nie je to nákazlivé?
.-))) čo chce rozpútať rasizmus, diskrimináciu.......???? No také niečo- vyžadovať od "spoluobčanov" niečo! Oni vedia len daj daj!!
niekto ťa pomydlil??
aj vrece zemiakov je lepšie ako nejaký ps-ák
a niečo ako cena ti nič nehovorí- debi-dezolát?
odstrihnime sa, už aj!!!! pre 3.rokmi!!! už je neskoro!!!?
veru - minulý rok som predal- a výborne
už teraz je neskoro!! V roku 2027? To už všetci budeme mať čínu!! :-)
tolko stačí- prehlásiť že chcem byť najbohatší??
on nie je miestny- on je medzinárodný
Odporúčame