prečo to zľahčuje autor?? aký len piskot.. ved skandovali allahu akbarr.. a nebolo ich málo.. Turecko je v Ázii a aj zostane.. nemá rovnaké hodnoty ako europa a preto do EU nepatrí v žiadnom prípade. mali by ho vylúčiť aj zo všetkých europskych športových zväzov europy... to nie je len o inom názve pre boha a inom názve pre svätú knihu. Len vláda chce do EU.. obyvatelia nás majú za križiakov.. ten čo organizoval paríž je slušne vyštudovaný synek z bohatej belgickej rodiny.. a zrazu v ňom prevládol terorista namiesto vzdelaného europana.. toto je nebezpečenstvo každého moslima, čo prichádza k nám... nevieš dňa ani hodiny, keď z niektorých vzíde smrť..

