Dostal som nálepku nepriateľa, ale je to ohováranie
ty trpíš nemocou zvanou martýrsky komplex.. nik z teba okrem teba samého nerobí nepriateľa... a ty to potrebuješ ako vzduch.. aby si neustále ukazoval na to, aký si prenasledovaný a ako musíš trpieť.. a aký si silný.. že to napokon ustojíš.. NIKTO okrem teba samého ani raz nenapísal, že si nepriateľ... alebo nepohodlný.. to len tvoje ego.. takto je to definované: V psychológii- osoba, ktorá má ako mučeník komplex, niekedy spojený s pojmom komplexom obete, túži mať pocit, že je mučeníkom pre jeho / jej / vlastné dobro, hľadá utrpenie alebo prenasledovanie, pretože buď si kŕmi psychologickú potrebu alebo túžbu, aby sa bránil pred zodpovednosťou.
V niektorých prípadoch to vyplýva z presvedčenia, že mučeník bol vybraný pre prenasledovanie kvôli výnimočným schopnostiam a inteligencii... a ty presne toto dávaš najavo.. neustále nám zdôrazňuješ, aký si výnimočný , jediný spravodlivý a v podstate celý život prenasledovaný.. je tomu však skutočne tak aj v reále???